trečiadienis, liepos 28 d.
3 stiprios valios moteriški Zodiako ženklai, kurie sugeba komanduoti vyrams
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Valdinga moteris

Lygiateisiškumas ir buities darbų pasidalijimas santuokoje per pusę – geras dalykas, tačiau kai kurios moterys nori dominuoti, valdyti ir jaustis griežtomis vyrų vadovėmis.

Astrologai nurodo tris Zodiako ženklus, kurių moterys dažniausiai būna valdingos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Valdingos Liūto ženklo moterys jau santykių pradžioje sudeda visus taškus ant „i“, paaiškindamos naujai iškeptam partneriui, kur yra jo vieta.

Žinoma, tokia moteris stipriai myli savo išrinktąjį, tačiau faktas dėl to nesikeičia: paskutinis žodis visada tenka jai.

Namuose ji nustato savo tvarką: vyras gyvena pagal jos grafiką, keliasi anksčiau, kad neužimtų vonios, kai pabus mylimoji.

Tokia padėtis vyro visai neglumina. Kai jo draugai tyliai kuždasi, kad jis atsidūrė po moters padu, vyras išdidžiai galvoja, kad gyvenimas su puikiąja Liūte vertas iškęsti bet kokius nepatogumus.

Tokių moterų kaip ji daug nebūna, todėl vyrai būriais vaikosi ugningas damas, sąmoningai verždamiesi pabūti karalienės rankinio šunyčio vietoje.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Romanas su Skorpiono ženklo moterimi – emocijų audra, liepsnojančios aistros ir neišvengiamas pavaldumas. Vandens stichijos dama negali pakęsti, kai jai prieštarauja, nemėgsta tokių, kurie su ja nesutinka, ir žiauriai baudžia už nepaklusnumą.

Skorpiono ženklo moteris – tai įstatymas, taisyklės ir tvarka šeimos viduje. Nepaisant tokio charakterio, ji traukia vyrus traukia prie savęs tarsi magnetas, todėl stipriosios lyties dėmesio jai tikrai netrūksta.

Kol vyrai siekia jos, tokia moteris jaučiasi geidžiama ir galinga, tai suteikia jai laimės jausmą.

Tačiau šio Zodiako ženklo moteris yra ne tik impozantiška, bet ir labai pavydi. Vieno vyro žvilgsnio į šalį užteks jai įsiutinti.

Vyro, kuris trokšta su Skorpiono ženklo moterimis sudaryti ilgalaikę santuoką, laukia  nelengvas gyvenimas, nes griežtoji ledi kels pavydo scenas vos ne dėl kiekvieno pakeliui sutikto stulpo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo moteris poroje tampa lydere nuo pirmojo pažinties momento. Užtenka tik partneriui atverti burną ir ji iškart lengvai uždengia ją savo ranka, leisdama suprasti, kad šiandien kalbės ji.

Pasipriešinti vyrui nepavyksta. Tai būtų beprasmiškas bandymas, be to, prieštaravimai smarkiai suerzina moterį ir jie gali peraugti į atvirą konfliktą.

Ugnies ženklo dama meilėje būna tarsi liepsnojanti audra, užpildanti savo nevaldomu charakteriu visą laisvą erdvę namuose, nepalikdama vyrui jokio pasirinkimo.

2021 06 18 11:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt