antradienis, liepos 5 d.
3 Zodiako marčios, kurios smarkiausiai konfliktuoja su anytomis
Gražina Vasiliauskienė
Flickr
Anyta ir marti

Galima išgirsti daugybę istorijų apie tai, kaip merginoms po vestuvių sunku rasti bendrą kalbą su mylimojo motina, kuri stoja į konkurencinę kovą už savo sūnų.

Tačiau pasitaiko ir tokių nuotakų, kurios gali tapti nepakenčiamomis marčiomis.

Jos būna gimusios po vienu iš trijų Zodiako ženklų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo moterys pažinties su anyta pradžioje palieka puikų įspūdį. Jos giria savo išrinktojo motiną ir žavisi jos kulinariniais šedevrais.

Tačiau viskas tuo nesibaigia. Liūto ženklo nuotaka geras dovanas ir visais įmanomais būdais siekia būsimos anytos palankumo, todėl pastaroji nebūna nusiteikusi prieš tokią porą savo sūnui.

Po vedybų šio Zodiako ženklo atstovės gerų santykių nepalaikys. Priešingai, marti padarys viską, kas įmanoma, kad sulauktų viso savo išrinktojo dėmesio. Ji pasistengs išsikovoti absoliučią valdžią namuose.

Jei sutuoktinio mamai reikės kokios nors pagalbos, marti bus nepatenkinta, todėl vyrui teks rinktis tarp mamos ir žmonos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo marti nepakęs įžeidžiančių žodžių, pasakytų anytos jos atžvilgiu. Ji netoleruos priekaištų ir moralizavimo. Nors daugelis anytų mėgsta mokyti savo marčias, bet su Skorpiono ženklo moterimi to daryti nepavyks, nes ji grubiai atsikirs ir pastatys į vietą.

Skorpiono ženklo marti išrėš savo vyro motinai į akis viską, ką apie ją mano. Ji neleis niekam jai vadovauti. Ji ims niršti ir piktintis, jeigu kas nors bandys sutrukdyti jai įgyvendinti savo planus.

Net gyvendama anytos namuose, Skorpiono ženklo marti pasistengs įvesti savo tvarką ir visaip varys iš proto savo išrinktojo motiną.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Žvelgiant iš šalies į šio Zodiako ženklo moteris, neįmanoma įsivaizduoti, kad tokios geranoriškos ir simpatiškos damos sugebėtų su kuo nors konfliktuoti. Santuokinio gyvenimo pradžioje jos siekia rasti bendrą kalbą su vyro motina.

Dvyniai taip gerai bendrauja su anyta, kad netrukus sužino visas jos paslaptis. O tai gali greitai sugadinti gerus santykius. Dvyniams sunku saugoti paslaptis . Jie mėgsta paplepėti. Labai tikėtina, kad jie netrukus kam nors išpasakos savo anytos paslaptis arba, prireikus panaudos jas kaip ginklą.

2022 04 22 12:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt