trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
3 Zodiako ženklai, kurie ilgai gailisi dėl savo priimtų sprendimų
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Apgailestavimas

Kad žmogus galėtų jaustis laimingas dabartyje ir džiaugtis kiekviena akimirka, jo dabartis turi būti laiminga, kad žmogus džiaugtųsi kiekviena minute, jis turi mokėti paleisti praeitį. Jis turi sugebėti atleisti sau už klaidas, pernelyg skubotus sprendimus ir nesigraužti dėl jų.

Deja, trijų Zodiako ženklų atstovai to nesugeba,. Jie ilgai prisimena praeities klaidas ir gailisi dėl jų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta knaisiotis po savo praeities nesėkmes ir padarytas klaidas. Kiekvieną mintį, kiekvieną idėją Ožiaragis atidžiai išanalizuos, pasvers visas teigiamas ir neigiamas konkrečios pozicijos konkrečiu klausimu puses.

Jis įsitikinęs, kad galvodamas apie visus praeityje priimtus sprendimus gali tapti išmintingesnis, protingesnis. Kai kuriais atvejais taip nutinka. Tačiau dažniausiai toks samprotavimas šio Zodiako ženklo atstovus varo į gilią depresiją, priverčia kentėti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Pedantiški šio Zodiako ženklo atstovai stengiasi viską iš anksto numatyti iki smulkmenų, atsižvelgia į tai, ko kiti niekada gyvenime nesureikšmins ir kas kietiems atrodo smulkmenos.

Kai Mergelė pastebi, kad kažkas vyksta ne pagal jos planą, supratusi, kad nepavyko pasiekti tobulumo, ji pradeda ieškoti savo klaidų. Ji išanalizuos kiekvieną savo sprendimą, pagalvos, kaip galėjo padaryti kitaip, siekdama geresnio rezultato.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Niekas net negali pagalvoti, kad bendrauti mėgstančios Žuvys yra linkusios taip gilintis į praeitį, pasinerti į prisiminimus apie tai, kas nutiko anksčiau, atsiminti kiekvieną smulkmeną.

Tačiau šio Zodiako ženklo žmonės dažnai užsiima savigrauža ir be reikalo priekaištauja sau. Jie mato, kad yra netobuli ir klystantys. Žuvys dėl visko kaltins save, niekam neperleis atsakomybės už savo sprendimus. Jos galvos, ką reikėtų daryti kitą kartą, kad nepasikartotų liūdna patirtis.

Ne taip jau blogai apmąstyti praeities sprendimus įvairiais klausimais. Tai leidžia daryti išvadas, keisti elgesio modelį, kad ateityje išvengtumėte nemalonių situacijų ir bjaurių klaidų.

2022 07 25 11:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt