antradienis, rugpjūčio 9 d.
3 Zodiako ženklai, kurie negali būti vieni su savimi
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Vienumoje

Dauguma iš mūsų naudojasi kiekviena proga pailsėti nuo bendravimo, apmąstyti gyvenimą, pabūti tyloje ir vienatvėje.

Tačiau taip elgiasi ne visi. 3 Zodiako ženklai bijo likti vieni su savimi. Jie blogai jaučiasi vienumoje.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Charizmatiškas ir bendrauti mėgstantis Liūtas trokšta nuolat būti dėmesio centre.

Jis visada apsuptas žmonių, lengvai susiranda naujų draugų. Galbūt Liūtas nesąmoningai vengia vienatvės. Jam baisu, kai reikia kapstytis savyje, užsiimti savikritika. O Liūtas ir savistaba iš principo nesuderinami. Kad bus , jeigu jis atras savyje kokią ydą? Taip pat neįmanoma įsivaizduoti liūdno ir susimąsčiusio Liūto. O taip atsitiks, jei šis Ugnies stichijos ženklas nustos būti dėmesio centre. Ir pasijus visų apleistas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Iš šalies šio Zodiako ženklo atstovai atrodo ramūs, subalansuoti ir savarankiški. Tokios Svarstyklės būna viešumoje, o jei jos bent vienai dienai bus paliktos vienos,jas apims nerimas ir depresinės nuotaikos. Svarstyklės kurį laiką neprieštaraus dėl meditacijos vienumoje ir atsiribojimo nuo visko. Tačiau jeigu tas truks ilgiau kaip valandą, tai jos pradės kraustytis iš proto. Svarstyklės negali net išeiti į pensiją – jas ima kankinti kompleksai ir neigiamos mintys. Jos ima galvoti, kad jas visi apleido, kad jos niekam nereikalingos, nieko nesugeba. Tada jos pradeda sirgti fizinėmis ir psichinėmis ligomis, tokiu būdu priversdamos artimuosius jomis rūpintis ir nepalikti jų vienų. Tokiais atvejais Svarstyklėms geriau kreiptis pagalbos į psichoterapeutą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys ir vienas? Taip, tai iš esmės neįmanoma, bet sunkiai įsivaizduojama. Pasijutęs vienas Šaulys yra pasirengęs išbėgti į gatvę ir paplepėti su nepažįstamais žmonėmis, net jei jie yra labai nemalonūs ir įtartini tipai. Bet jei vis dėlto taip atsitiko ir šis Ugnies stichijos ženklas kuriam laikui „iškris“ iš draugų apsupties, Šaulio gyvenime prasidės chaosas. Jis bus sutrikęs, jį apims stiprus išgąstis, O ką darys vienišas Šaulys, geriau nė nežinoti. Todėl jei pamatysite liūdną Šaulį, prieikite ir paglostykite jam petį – jis bus dėkingas ir iškart įtrauks jus į geriausių draugų sąrašą.

2022 07 08 14:42
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt