antradienis, liepos 5 d.
3 Zodiako ženklai, kurie nemėgsta saugoti senų daiktų
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Tvarkymas

Paprastai žmonės laiko savo namuose gerokai daigiau daiktų, nei jiems reikia. Gaila išmesti net seno šlamšto – o gal dar pravers? Kai kurie daiktai. Nors ir seniai nenaudojami, būna susiję su mielais ankstesnių laikų prisiminimais.

Mes esame vartotojų visuomenė, nuolat įsigyjame vis naujų prekių, kurios kaupiasi, užpildo namus taip, kad juose lieka mažai vietos.

Kai kurie žmonės suvokia, kad nauji dalykai negali atsirasti, kaip jiems nėra atlaisvinta erdvės, todėl jie reguliariai stengiasi atsikratyti senų, nebeaktualių dalykų ir sugeba išmesti šlamštą be gailesčio..

Taip elgiasi 3 Zodiako ženklų atstovai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai nėra linkę prisirišti prie pasenusių dalykų. Avinas lengvai, be jokio gailesčio, išmeta tai, ko nenaudoja, ko jam nebereikia. Net jeigu už tai kadaise buvo sumokėjęs nemažai pinigų.

Jis supranta, kad taip atlaisvinama erdvė, atsiranda galimybė seną dalyką pakeisti kažkuo šiuolaikišku ir įdomiu. Avinas iš prigimties yra aktyvus ir veiklus, todėl bet koks judėjimas jam patinka.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pastovumas šio Zodiako ženklo atstovams nebūdingas. Dvyniai gerai toleruoja pokyčius ir mėgsta į gyvenimą įnešti ką nors naujo ir unikalaus.

Jie supranta, kad reikia ką nors išmesti, kad atsirastų vietos tam, ką turi nusipirkti. Laimei, Dvyniai visada turi kuo atsikratyti. Jie pasiduoda spontaniško pirkimo įkarščiui, įsigyja daug daiktų, kurie vėliau pasirodo esą nekokybiški ar netinkami. Per savo entuziazmą, impulsyvumą ir skubotumą jie dažnai apsigauna.

Tam tikru metu Dvyniai, lygiai taip pat impulsyviai ir entuziastingai, išmeta viską, kas nereikalinga, padarydami vietos naujiems daiktams.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo žmonės mėgsta laisvę, kuri pasireiškia įvairiai. Vandenis greitai atsisveikina su daiktais, nesigailėdamas juos išmeta. Tiesa, jis tai daro ne itin dažnai, bet reguliariai.

Šio Zodiako ženklo atstovai iš anksto kruopščiai suplanuoja kiekvieną generalinį valymą ir į šią akciją žiūri labai atsakingai. Vandenis dalį daiktų išdovanos tiems. kuriems reikia pagalbos, nes iš prigimties yra malonus ir geraširdis, tačiau dauguma dalykų bus tiesiog negailestingai išmesti į šiukšliadėžę.

Vandenis nelinkęs užversti savo namų šiukšlėmis. Jam patinka didelės erdvės. Todėl visaip stengsis jas išsaugoti. Jis neleis savo artimiesiems kaupti daiktų, kurie dulka nenaudojami.

2022 05 30 13:31
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt