penktadienis, liepos 30 d.
3 Zodiako ženklai, kurie neparodo savo jausmų
tiesa.com
Unsplash.com
Bejausmė

Ne visi įsimylėję Zodiako ženklai būna pasirengę patiesti pasaulį antrajai pusei po kojomis. Kai kurie jų tampa tikrais egoistais. Jie nelinkę aukotis dėl partnerio. 3 Zodiako ženklai atrodo šalti, ir net jų meilė kelia abejonių.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šis ženklas šykštus emocijų ir nelinkęs rodyti tikrų jausmų. Meilės reikaluose toks žmogus yra labai santūrus ir mieliau mėgaujasi savo garbinimu. Pats Skorpionas nemėgsta globoti ir rūpintis partneriu.

Skorpionas yra labai patrauklus. Savo žavesiu, nuostabiu humoro jausmu jis gali sužavėti bet ką. Gali atrodyti, kad jis empatiškas ir dėmesingas. Bet iš tiesų taip nėra.

Už viliojančios šypsenos slepiasi savanaudiškas, emocijų šykštus cinikas. Pasitikintis savimi tipas neatsižvelgia į kitų žmonių nuomonę. Nesitikėkite iš jo dosnumo, pagyrų ir romantiškų poelgių.

Vienintelis Skorpiono garbinimo objektas yra jis pats. Jis pasirengęs žavėtis ir didžiuotis savimi. Romantiški santykiai jam yra pramoga.

Sąjunga su Skorpionu yra amžinas karas, kivirčai, kova už nepriklausomybę. Su juo sunku susikurti gyvenimą. Jis nesileidžia į kompromisus ir nesitaria su savo partneriu.

Sunki Skorpiono prigimtis giliai sužeidžia partnerį ir atima visas jėgas. Santykiai dažnai baigiasi išsiskyrimu. Norėdamas išlaikyti sąjungą, sielos draugas turės susitaikyti su atotrūkiu ir šaltumu.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio ženklo atstovai traukia lengvu ir draugišku bendravimu. Jie turi daug draugų ir gerbėjų. Dvyniai yra linksmi ir išradingi. Dvyniams patinka užkariauti širdis.

Ištikimas draugas santykiuose virsta tikru tironu. Dvyniai yra tikri bejausmiai. Atrodo, kad jie nepajėgūs rodyti jokių jausmų. Ir yra tik įpratę plaukti paviršiumi, todėl šiam žmogui neįdomu, kas vyksta jo partnerio sieloje. Antrosios pusės patirtis ir problemos jo nedomina.

Nemanykite, kad Dvyniai yra bedvasės pabaisos. Jie gali būti empatiški ir dėmesingi. Bet tai atsitinka labai retai, dažniausiai gyvybei pavojingoje situacijoje.

Dvynių partneriai turėtų pamiršti apie moralinę antrosios pusės paramą. Jie tiesiog nepastebės depresinės būsenos.

Dvyniai gali apgauti ir išduoti partnerį. Neištikimybė jiems yra įprastas dalykas. Jie nejaučia gailesčio ir negalvoja apie antrosios pusės kančias.

Lengvabūdiški Dvyniai mėgsta pokyčius. Ilgalaikiai santykiai jiems netinka. Jie lengvai nutraukia sąjungą ir ieško nuotykių kitur. 

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės įprotis savarankiškai spręsti visas problemas sukelia meilės jausmą. Mergelė sąmoningai apriboja emocijų ir jausmų raišką. Pedantiška Mergelė mėgsta griežtą tvarką. Meilė sukelia chaosą ir sutrikdo įprastą gyvenimo eigą. Tai gąsdina šio ženklo atstovus, todėl jie bando apsisaugoti nuo įsimylėjimo. 

Santykiuose su tokiu žmogumi nėra vietos romantikai ir staigmenoms. Sąjungoje partnerio laukia šaltas apskaičiavimas, griežtas planavimas, atsisakymas leisti pinigus ir visų veiksmų bei poelgių analizė.

Mergelė siekia valdžios ir mėgsta dominuoti. Santykiuose ji dažnai užima pagrindinį vaidmenį. Ji nustato griežtas taisykles ir reikalauja visiško partnerio paklusnumo. Atsisakymas paklusti priimamas priešiškai, ir Mergelė pradeda konfliktą. Tuo pat metu ji išdėstys situaciją taip, kad pati prisiimtų aukos vaidmenį. 

Mergelės ženklo atstovai yra bejausmiai visose situacijose. Šaltumas ir pedantiškumas dažnai pasiekia absurdo tašką. Tuo pat metu Mergelė gali būti gera namų šeimininkė, puiki virėja ir maloni kompanionė. 

Mergelė neklauso skundų ir pagalbos prašymų. Ji nemėgsta laužyti įprasto gyvenimo ritmo. Siekdama savo ramybės, ji pasirengusi atsisakyti meilės ir tapti vieniša. 

Zinoti.lt

2021 07 13 11:51
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt