pirmadienis, sausio 17 d.
3 Zodiako ženklai, kurie šią žiemą sėkmingai įveiks savo sielos skausmą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Ilgesys

Kai kuriems Zodiako ženklams šią žiemą bus sunkus etapas, nes teks išgyventi dvasines kančias.

Jų gali kilti dėl užsibaigusių, išsikvėpusių, perspektyvos neturinčių, bet nenutrauktų santykių arba skausmingo išsiskyrimo.

3 Zodiako ženklai sugebės įveikti savo sielos skausmą, kurį sukėlė nutrūkęs ryšys, atleisti ir pamiršti praeitį.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai idealizavo praeities santykius, nors partnerių temperamentai aiškiai buvo nesuderinami. Šio ryšio nutrūkimas sukėlė daug kančių šiam aistringam ir žavingam Zodiako ženklui.

Mylimo žmogaus šaltumas ir abejingumas tik pagilino Dvynių nusiminimą. Šis bendrauti mėgstantis Zodiako ženklas įgaus pakankamai jėgų, kad išsiveržtų iš uždaro savo kančių rato ir nebesigraužtų dėl išsiskyrimo.

Aktyvumas ir veržimasis veikti padės jam suprasti, kokios naujos durys atsiveria jam prieš akis. Atsikratęs skausmingo prisirišimo ir kankinančių prisiminimų jis pasijus laimingas, nes pagaliau galės ištrūkti iš jį kausčiusių praeities grandinių.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas išlieja savo kančias užsidaręs tyloje. Ši izoliacija jam neišeis į naudą, nes ji menkina jo savivertę.

Laimei, Liūtas sugebės susiimti ir susigrąžinti savo gyvenimo valdžios skeptrą. Išdavystės jausmas nusilps, ir jis vėl bus pasirengęs pasitikėti kuo nors.

Tokia išsilaisvinusi energija privers jį suvokti, kad pasaulis nesužlugo, gal net priešingai. Jo vienišumas taps stipriu varikliu, skatinančiu atsigauti ir ieškoti naujų įkvėpimo šaltinių.

Liūtas susigrąžins savo magnetizmo aurą ir taps dar patrauklesnis, nei buvo anksčiau.

AVINAS

(03 21–04 20)

Jeigu kas gali taip pasinaudoti savo bėda, kad pats dvasiškai sutvirtėtų ir paaugtų, tai tik Avinas.

Jis pagaliau tvirtai atsistos ant kojų, atgaus jėgas, atgaus ryžtą, kuris padaro šį drąsų Zodiako ženklą unikalų. Toks išsilaisvinimas jam padės įveikti neigiamas emocijas, kurios jam nedavė ramybės. Ir Avinas nustos pykti ant savo buvusio partnerio.

Atvirkščiai, jis jausis jam dėkingas už tai, kad išmokė jo kantrybės ir išminties per tokį kankinantį gyvenimo išbandymą.

2021 12 15 13:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt