antradienis, liepos 5 d.
3 Zodiako ženklai, kuriems balandį būtina atsikratyti senų problemų naštos
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Problemos

Susikaupusios, neišsprendžiamos problemos visada trukdo judėti į priekį ir neleidžia racionaliai apsvarstyti tolimesnių veiksmų plano.

Astrologai pataria trims Zodiako ženklams išspręsti senas problemas patikrintais metodais.

AVINAS

(03 21–04 20)

Asmeniniame ir profesiniame Avino gyvenime numatomi grandioziniai pokyčiai. Tačiau jam nereikėtų kurti fantastinių planų, nes tada nusivylimas dėl nesėkmių bus nepakeliamai stiprus.

Kai neįmanoma įgyvendinti užsibrėžtų užduočių, nereikėtų skubėti priimti neapgalvotų sprendimų.

Avinui patartina stengtis nesivelti į išorinius konfliktus ir ginčus. Geriau likti nuošalyje ir ramiai palaukti, kol svetimos problemos išsispręs pačios.

Tik paties Avino stiprybė ir tikėjimas savo sugebėjimais padės jam pelnyti kitų palankumą. Atėjo laikas nutraukti atgyvenusius praeities ryšius ir užmegzti gerus santykius su vadovybe.

Visose gyvenimo situacijose reikia išlaikyti ramybę. Ir jokios praeities nuoskaudos neturi gadinti nuotaikos dabarties metu.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Ramesnio gyvenimo trokštantis Šaulys turėtų sutelkti dėmesį į pagrindines problemas, kurios pastaruoju metu iškilo jų gyvenimo kelyje. Jeigu tai bus padaryta, sena svajonė priartės.

Atmintis dažnai primins praeities nemalonumus. Dabar geriau nesidairyti atgal, o stengtis stiprinti savo reputaciją, kad palankus metas aktyviems veiksmams ateitų greičiau.

Seni verslo partneriai taip pat gali sukelti tam tikrą sumaištį, bet neverta į tai per daug skausmingai reaguoti. Laikui bėgant suplanuoti dalykai vėl sugrįš į normalias vėžes.

Netikėtai gali atsirasti žmogus iš praeities ir priminti apie skolą. Šauliui reikia stengtis sukurti saugų trampliną ryžtingiems veiksmams. Jeigu jis labai kruopščiai suplanuos visas detales, jam pasiseks atsikratyti smulkių problemų naštos.

Kol nebus išspręstos senos problemos, geriau atidėti svarbius susitikimus vėlesniam laikui ir daugiau dėmesio skirti asmeniniam gyvenimui bei poilsiui.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui teks ne kartą taisyti klaidas, perdaryti atskiras darbų dalis ir prisitaikyti prie nenumatytų aplinkybių. Bus labai svarbu susikaupti ir susikoncentruoti, kad neiškryptų iš numatyto pagrindinio kelio.

Planuodamas visus savo veiksmus Ožiaragis turėtų laikytis loginės grandinės ir įsitikinti, kad ji niekur nenutrūksta. Verta atsižvelgti į kai kuriuos niuansus, į kuriuos anksčiau nekreipė dėmesio.

Kasdienių reikalų ir įvykių sūkuryje bus galimybių profesiniam tobulėjimui. Tik nereikia dalyti jokių pažadų, nes juos įvykdyti gali būti neįmanoma arba per sunku ir pernelyg nuostolinga.

Ginčai su kolegomis ir vadovais bus beprasmiški, nevaisingi ir kenksmingi. Svarbu suvaldyti savo įkarštį ir atsargiai vertinti kolegų profesinius gebėjimus. Diplomatija padės išvengti naujų priešų ir neištraukti senų iš praeities.

Ožiaragiui būtina atsikratyti senų problemų naštos, nes jo sunkumai negali išnykti patys. Tik taip jis galės žengti į naują gyvenimo etapą su naują energija.

2022 03 29 11:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt