penktadienis, balandžio 16 d.
3 Zodiako ženklai, kuriems balandį geriausiai seksis darbe
Alfa.lt

Astrologai pranašauja, kad antrąjį pavasario mėnesį Fortūna bus palanki trims Zodiako ženklams, kurių laukia malonūs siurprizai darbe.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Iš tikrųjų nelabai sėkminga metų pradžia galėjo nuvilti Vėžį ir sumažinti jo motyvaciją veikti. 2021-ųjų balandį jam bus suteiktas šansas atsigauti ir imtis darbo su naujomis jėgomis.

Labiausiai seksis šio Zodiako ženklo atstovams, kurie dirba interneto, reklamos ir žiniasklaidos srityse. Jie galės susipažinti su nepaprastai kūrybingu žmogumi. Pradėtas bendradarbiavimas su juo padės ir pačiam Vėžiui išgarsėti kaip savo srities ekspertui, atvers jam plačių galimybių ir naujų ryšių.

Be to, balandį Vėžio šeima gaus finansinę paramą iš valdžios struktūrų arba vertingą dovaną iš giminaičių ar draugų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Astrologai rekomenduoja Skorpionui nesivaikyti pinigų, nes tai gali nepataisomai pakenkti šeimos santykiams. Finansinė gerovė ir taip jį palankys.

Skorpionas netaps milijardieriumi, bet jausis užtikrintai ir galės ne tik leisti pinigus savo malonumui, bet ir atidėti nedidelę sumą ateičiai.

Veikiausiai Skorpionas jau artėja prie emocinio perdegimo, todėl tęsti darbą tokiu pat tempu netrukus gali pasidaryti per sunku.

Tokiu atveju balandžio mėnuo jam gali būti palankus naujo darbo paieškoms. Jam gali pavykti ir sėkmingai įsitaisyti naujoje vietoje, ir ieškoti savyje neatrastų talentų bei sugebėjimų. Patartina išbandyti save kūrybinėje srityje. Ekspresyvus Skorpionas tikrai turi ką pasakyti pasauliui.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Balandžio mėnesį Jaučiui pasitaikys įvairių karjeros ir finansinės padėties pagerinimo galimybių, tik reikės atidžiai dairytis ir nežiopsoti. Bus didelė tikimybė, kad jį priims į naują darbą arba pasiūlys aukštesnes pareigas.

Nuo paties Jaučio priklausys, ar jis sugebės nepraleisti visų palankių šansų ir galvos apie savo ateitį. Mėnesio vidurys ir pabaiga bus tinkami atidaryti naujai sąskaitai banke ir pradėti reguliariai ten įnešinėti gaunamus pinigus.

Balandžio mėnesį Jaučiui atsiras galimybė pagerinti savo statusą visuomenėje. Tačiau dėl to teks pačiam Jaučiui paplušėti. Nepatartina gerai neapsvarsčius sudarinėti sutarčių ir sutikti su kiekvienu dalykiniu pasiūlymu.

Astrologai įspėja, kad Jaučiui reikia būti ypač atsargiam per derybas ir sutarčių pasirašymus balandžio 1, 7, 19 ir 24 dienomis. Bus didelė rizika nukentėti.

2021 04 01 11:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt