penktadienis, lapkričio 27 d.
3 Zodiako ženklai, kuriems nebaisios jokios krizės ir nelaimės
Alfa.lt

Nors mūsų planetą sukrėtė pasaulinės nelaimės, epidemijos, krizės ir krintančios naftos kainos, vis dar yra tokių žmonių, kurie nenuleidžia galvos. Kol kiti puola į paniką ar depresiją, šie žmonės nekreipia dėmesio į tokias erzinančias smulkmenas. Keista, bet dažnai jiems pasiseka. Pristatome tris Zodiako ženklus, kuriems nebaisios jokios krizės ir pasaulinės nelaimės!

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Pats darbščiausias Zodiako ženklas žino sėkmės kainą. Jis nori kurti aiškią strategiją ir eiti tikslo link. Nei stichinės nelaimės, nei priešų machinacijos neprivers jo pasukti šiuo keliu. Kaip ir kiti žemės atstovai, ji turi geležinę valią ir nepalaužiamą pragmatizmą, tačiau pagrindinis jos skirtumas yra įspūdingų matmenų siekiai. Žmogus, kuris save laiko pasaulio karaliumi, tiesiog negali atsiriboti nuo likimo jam siunčiamų iššūkių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šis Zodiako ženklas nežino, ką reiškia baimė. Pats ugningas Avinas gali ginčytis dėl bet kokios nelaimės, kalbėdamas apie sunaikinimą. Pasirinkę taikinį, jie atiduoda viską, kas geriausia, ir niekada nesustoja. Kliūtys juos tik išprovokuoja; Avinas visada pasiruošęs priimti likimo iššūkį. Kaip jiems pavyksta pavergti visiškai nekontroliuojamas aplinkybes savo valia, lieka paslaptis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Oras yra nenuoseklumo ir paieškos elementas, o linksmi Dvyniai yra pats ryškiausias jo įsikūnijimas. Jie turi aštrų protą ir gerą intelektą, tačiau retai kada gali pasigirti stratego talentu ar ištverme. Kai kiti pasineria į problemas ir praranda viltį išsigelbėti, šis Zodiako ženklas išlipa iš vandens visiškai sausas. Paslaptis slypi neįtikėtiname lankstume, gebėjime naudoti bet kokias aplinkybes ir fenomenaliame sugebėjime įgyti naudingų ryšių. Jei Dvyniai patys negali išspręsti problemos – jų kontaktų sąraše tikrai bus asmuo, į kurį galės kreiptis pagalbos.

Ziniti,.lt

2020 04 15 10:36
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt