penktadienis, liepos 1 d.
3 Zodiako ženklai, kuriems reikia sudaryti porą su bendraamžiu
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Šauni porelė

Kai kurios merginos išteka už gerokai vyresnių vyrų, nes joms reikia, kad partneris rūpintųsi jomis kaip tėvas. Kai kurios moterys susiranda sau jaunesnius už save, kad galėtų globoti juos ir popinti kaip motinos savo sūnelius.

3 Zodiako ženklams nei vienas, nei kitas santuokos modelis nepriimtinas. Jiems reikia lygiaverčio gyvenimo draugo. Todėl jiems patartina sudaryti santuoką tik su bendraamžiais, kad būtų laimingi.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Bendrauti mėgstančioms šio Zodiako ženklo damoms turi būti įdomu santykiuose su vyru. Dvynių merginoms būdingas tam tikras lengvabūdiškumas, tačiau joms nėra labai jauku su jaunesniais vaikinais, kuriems nerūpi rimti dalykai.

O su bendraamžiais Dvynių moterys jaučiasi laisvai ir gerai, nes juos sieja bendri interesai. Tokie partneriai gali kartu skrieti ant tos pačios bangos. Jie tampa tikrais bendražygiais.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo moterys gali jaustis laimingos tik su savo bendraamžiais. Svarstyklės supranta, kad su savo amžiaus vyru jos sugebės surasti bendrų pokalbio temų, bendrų interesų, hobių, vertybių ir požiūrių. O jaunesnius ir vyresnius kavalierius jos paprasčiausiai ignoruoja.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo merginos nori, kad kas nors su jomis pasidalytų atsakomybę. Jos nori dalytis su partneriu savo rūpesčiais, džiaugsmais, vargais ir laimėjimais.

Tačiau brandūs vyrai tokių merginų netraukia. Jos pasirinks sau bendraamžį, kuris bus ir pakankamai rimtas, ir jaunatviškas, ir padės joms tvarkyti kai kuriuos jų reikalus. Tik su vienmečiu gyvenimo draugu Vandenio ženklo moterys jausis jaukiai ir laimingai.

2022 04 25 14:26
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt