sekmadienis, liepos 3 d.
3 Zodiako ženklai, kurių birželio mėnesį nepalies finansinės problemos
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash
Gera finansinė padėtis

Dauguma žmonių jau padejuoja, kad viskas brangsta, kainos kyla ir gali tekti smarkiau susiveržti diržus. Žinoma, neišlaidauti be reikalo ir gyventi kukliau verta visiems.

Tačiau tas neliečia trijų Zodiako ženklų, kuriems astrologai pranašauja net šansus sustiprinti savo finansinę padėtį ir padidinti kapitalą. Jie gali tikėtis didesnės profesinės sėkmės, kuri padės padidinti pajamas ir net pagerinti savo socialinę padėtį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino pirmąjį vasaros mėnesį laukia smarkus karjeros proveržis. Paaukštinimas bus susijęs su papildoma atsakomybe, tačiau sunkus darbas bus gerai atlygintas. Darbo užmokesčio, priedų ir pašalpų padidinimas - tai viskas, kuo gali tikėtis Ugnies stichijos ženklo atstovai. Jūsų autoritetas komandoje padidės. Galimi ir pelningi verslo pasiūlymai. Tačiau prieš priimant galutinį sprendimą, jie turi būti kruopščiai apsvarstyti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis kaip magnetas trauks pinigus į save. Galėsite nesunkiai rasti papildomų pajamų šaltinių, kurie sustiprins jūsų finansinę padėtį ir leis sutaupyti lėšų ateičiai. Sugebėsite išspręsti visus jus kamavusius piniginius klausimus ir atiduoti skolas. Tinkamas metas sandoriams sudaryti – jie greitai duos pelno. Šio Zodiako ženklo atstovams padės intuicija, sustiprės jų „pinigų jausmas“ .

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Birželis – geras metas Žuvims augti profesionaliai, tobulinti savo sugebėjimus, gilinti žinias. Profesinių įgūdžių vystymas greitai duos rezultatų – paaukštinimą darbe ar didesnį atlyginimą. Sulauksite daug įdomių ir pelningų pasiūlymų, svarbu neskubėti renkantis. Tikėtina, kad turėsite papildomą pajamų šaltinį. Tai leis palepinti save ilgai lauktais pirkiniais.

DAUGIAU HOROSKOPŲ SKAITYKITE astromanija.lt

2022 05 24 11:44
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt