pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
3 Zodiako ženklų moterys, kurios pasirenka vieną vyrą visam gyvenimui
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Meilė

Šiais laikais jau net populiaru tapo tuoktis po kelis kartus. O trijų Zodiako ženklų moterys sugeba būti rimtos ir atsidavusios. Jos ištvers visus sunkumus ir bėdas, palaikys savo išrinktąjį, atleis jam už klaidas bei trūkumus ir nedvejodamos eis su juo net į pasaulio kraštą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Užsispyrusią Ožiaragio ženklo moterį nėra lengva užkariauti: ji yra išranki, ilgai ir kruopščiai renkasi partnerį ir atrodo neįveikiama, tačiau šeimos santykiuose ji visiškai pasikeičia. Šio Zodiako ženklo moterys yra labai išmintingos, visada pasirengusios leistis į kompromisus, kad palaikytų santarvę namuose. Jos nesižvalgys į svetimus vyrus, net jei sutuoktinis dažnai važinės į komandiruotes ar santykiai taps įtempti. Be to, reikėtų nepamiršti, kad Ožiaragis yra vienas kerštingiausių Zodiako ženklų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė atsargiai renkasi partnerį, o jei ištekės, santykius ir meilę saugos iš visų jėgų. Šio Zodiako ženklo atstovių santuoka ne visada grindžiama aistra, dažniau tai būna abipusė pagarba ir rūpinimasis vieno kitu. Mergelės šeimoje bėgant metams meilė stiprėja: didėja prieraišumas, atsiranda bendri vaikai, bendri projektai, namas. Mergelė stengiasi išsirinkti partnerį kartą ir visiems laikams. Šio ženklo moterys vertina stabilumą, todėl džiaugiasi visą gyvenimą būdamos ištikimos vienam vieninteliam vyrui. Jos būna atsakingos ir dėmesingos smulkmenoms: namuose bus tvarka, o vyrui netrūks dėmesio, net jei Mergelė sunkiai dirba. Beje, Mergelė nesutiks būti tik sugyventinė.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų romantiškumas ir svajingumas lemia tai, kad jos idealizuoja savo vyrą, o tai padeda joms atleisti partneriui už visas klaidas ir visą gyvenimą mylėti vieną žmogų. Jos moka sukurti namuose jaukumą, todėl vyras net nesusimąsto apie galimybę išeiti gyventi kitur. Žuvys apgaubia išrinktąjį savo šiluma, pavergia atsidavimu ir beribe meile. Kai kurie vyrai naudojasi Žuvų sentimentalumu, tačiau susiduria su jų tolerancija ir atlaidumu, nebenori būti piktadariais meilės istorijoje ir ima elgtis pagarbiai bei draugiškai. Žuvys yra svajingos ir tai padeda joms santykiuose. Jos suvokia, kad sudarė sąjungą visam gyvenimui.

2022 07 13 14:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt