penktadienis, liepos 1 d.
3 Zodiako ženklų moterys, kurios su amžiumi tampa nepakenčiamos
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Nepakenčiama

Malonus charakteris yra puiki dovana, kurią gauna ne visi. Norinčios patikti, turėti gerą reputacija ir būti populiarios visuomenėje merginos supranta, kad joms reikia būti lanksčioms, tolerantiškoms ir mokytis prisitaikyti prie aplinkybių.

Dauguma jų taip ir bando tai daryti, pasiekia tam tikrų rezultatų, paskui dėl to didžiuojasi savimi.

Tačiau taip būna ne visada. Kai kurios damos tik jaunystėje atrodo patrauklios ir mielos, o bėgant metams tampa tiesiog nepakenčiamos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo merginoms būdingas gerai išvystytas loginis mąstymas ir nepaprastas patrauklumas .Todėl jos gali daug pasiekti profesinėje veikloje. Bėda ta, kad jos ir kasdieniame gyvenime elgiasi kaip darbe.

Jaunystėje Skorpiono damos žavi savo ryžtu ir drąsa, tačiau tai tęsiasi iki tam tikro laiko. Bėgant metams jos nustoja save kontroliuoti, tampa griežtos, piktos ir negailestingos kitiems, ima demonstruoti agresiją ir atšiaurumą.

Dėl to pasenusios Skorpiono ženklo moterys atrodo ne visai adekvačiai, su jomis pasidaro sunku bendrauti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo merginos atrodo ryškios ir žavingos, gebančios patraukti aplinkinių žvilgsnius. Jos mielai demonstruoja savo talentus ir nepaprastą pasitikėjimą savimi.

Jaunystėje jos būna ypatingos, išskirtinės, tačiau vėliau situacija pasikeičia į blogąją pusę. Liūto ženklo damos pradeda kontroliuoti viską, bando pavergti visus, su kuriais bendrauja. Jos nori karaliauti bent savo aplinkoje ir valdyti visus.

Toks bendravimas niekam nebūna malonus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovės galvoja tik apie darbą. Joms rūpi kilti karjeros laiptais, pasiekti reikšmingų rezultatų profesinėje srityje.

Ožiaragio ženklo damos neteikia reikšmės komunikacijai su aplinkiniais, dėl to jų bendravimo įgūdžiai kartais atrodo neišvystyti. Jaunystėje jų nesugebėjimą palaikyti pokalbį kompensuoja išorinis grožis ir patrauklumas.

Tačiau bėgant metams visa tai išnyksta ir Ožiaragio ženklo damų atžarumas tampa akivaizdus kiekvienam.

2022 05 04 11:40
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt