trečiadienis, liepos 6 d.
3 Zodiako ženklų poros, kurių santykiuose vyraus matriarchatas
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Vyras ir moteris

Bet kurioje poroje vienas iš partnerių siekia būti lyderis. Dažniausiai šeimos galva tampa vyras. Tačiau pasitaiko sąjungų, kuriose moteris imasi iniciatyvos ir nesutinka atlikti jokio kito vaidmens, išskyrus pagrindinį.

Ji – Avinas, jis – Jautis

Šio Zodiako ženklo vyras vertina ir gerbia patriarchatą. Tik šiuo principu jis kuria savo šeimą. Tačiau jam tas nepavyks, jei pasirinks Avino ženklo partnerę. Šio Zodiako ženklo moteris visada stengsis „nustumti“ Jautį, nes ji įpratusi visur būti pirma. Tik didelė meilė gali susilpninti jos norą valdyti ir įsakinėti savo mylimajam. Bet ir tai padės tik trumpam. Netrukus Avinas prisimins, kad paklusti ir ruošti vakarienę yra silpnųjų dalia, ir vėl imsis seno. Poreikį vadovauti kitiems lemia Avino prigimtis.

Ji – Liūtas, jis –Svarstyklės

Liūto ženklo moteris yra įpratusi vadovauti ir dominuoti, o Svarstyklių vyras vertina lygiateisę partnerystę. Liūtas norėtų sutikti su mylimo žmogaus argumentais, tačiau netrukus paaiškėja, kad jis gyvenime mažai ką supranta. Liūto ženklo moteris visada stengsis parodyti sielos draugui savo pranašumą, todėl ji pradės daryti spaudimą savo išrinktajam. Svarstyklių ženklo vyras kantriai primins Liūtui apie lygiaverčius santykius. Tačiau netrukus Liūtas vėl surengs vakarėlį namuose, net nepaklausęs Svarstyklių. Tokia istorija tęsis neribotą laiką arba tol, kol Svarstyklės pristigs kantrybės. Įžvelgęs nors menkiausią savo pažeminimo užuominą, Liūtas iškart pasistengs pabrėžtinai pademonstruoti savo pranašumą

Ji – Jautis, jis – Mergelė

„Pataikė dalgis į akmenį“ – tai apie šių dviejų Zodiako ženklų sąjungą. Jaučio ženklo moteris tik atrodo tyli ir jauki, bet užtenka padaryti ką nors ne taip, kaip ji norėjo, ir dama pavirsta įtūžusia ragana. Ir tik kategoriškas Mergelės ženklo vyras gali konkuruoti su savo mylimąja negirdėtu užsispyrimu. Visus vargus ir džiaugsmus jis sutinka pasidalyti su Jaučiu, tačiau kai moteris pasidaro nebekontroliuojama despotė, Mergelės ženklo vyras stengiasi atkurti teisingumą. Jis ginčysis iki užkimimo, tačiau jo partnerė, pasinaudojusi moterišku gudrumu ir klasta, vis tiek jį nugalės mūšyje. Ši pora negali tikėtis ramaus ir darnaus gyvenimo. Jų sąjunga bus nesibaigianti kova Jautis niekada nenusileis, o Mergelė nenustos kovoti dėl teisybės.

2022 04 27 12:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt