sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
3D liejamų grindų technologijos mokomasis seminaras
tiesa.com

Esame įpratę prie tradicinių, medinių, laminuotų ar plytelėmis išklotų grindų. Tai – klasika. Tačiau ką daryti jeigu norisi išskirtinumo ir originalumo? Atsakymas vienas – rinktis liejamas dekoratyvines, 3D grindis. Kuo gi jos tokios ypatingos?

Visų pirma – įvairovė. Užsakovas nebūtinai turi rinktis iš jam siūlomo asortimento. Jis pats, arba su jūsų pagalba, gali susikurti spalvų gamą, tematiką ir dizainą.

Antra – įrengimo sparta: 100 – 200 m2 galima įrengti per 3 dienas.

Trečia – norint pakeisti dangą, tarkime po penkerių metų norisi atnaujinti interjero dizainą, nereikia lupti, draskyti išlietos dangos – pakaks ant viršaus išlieti 2-jų milimetrų naują sluoksnį ar spalvą.

Ketvirta – liejamos grindys yra besiūlės, todėl neturi terpių kauptis bakterijoms bei mikrobams. Tai ypač aktualu šeimoms, auginančioms mažus vaikus. Taip pat patalpoms, kuriose keliami dideli higienos reikalavimai (stomatologijos klinikos, maisto pramonė, grožio salonai ir t.t.). Ir penkta – lengva prižiūrėti. Pakaks tik perbraukti drėgna šluoste.

[6993]

Toks vienintelis seminaras, kuris įvyks biželio 10-11 dienomis

UAB „Domus Solution“ yra 3D liejamų grindų technologijos pradininkė Lietuvoje ir yra sukaupusi ilgaamžę patirtį ne tik įrengiant šias grindis įvairios paskirties patalpose, bet taip pat ir apmokant norinčius įgyti šią specialybę. 3D liejamų grindų technologijos mokomasis seminaras – tai puiki galimybė išmokti pelningo, nesudėtingo ir įdomaus amato bei tapti savo regiono lyderiais! Norint konkuruoti apdailos sektoriuje, jūs tiesiog privalote pasiūlyti daugiau negu jūsų konkurentai!

Lietuvoje esame surengę ne vieną mokomąjį seminarą ir galime pasigirti puikiais mūsų dalyvių pasiekimais. Tai išties įdomi ir pelninga veikla, sulaukianti ne tik tiesioginių užsakymų, bet ir architektų bei interjero dizainerių susidomėjimo. Kaip parodė praktika dalyvaujant parodose, žmonės yra išsiilgę naujovių, ryškių spalvų, plačių pasirinkimo galimybių. Vykdydami šia veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Olandijoje, Belgijoje, mes tūrėjome galimybę įvertinti įvairių tautybių užsakovų poreikius ir skonius.

[6994]

Antai turkai, marokiečiai, indai, pakistaniečiai labiau nori blizgumo, ryškumo, margumo. Jie nori šokiruoti savo gimines ir pažįstamus. Ne paslaptis, kad puikybė jiems nėra svetima. Tuo jie ir yra puikiausi užsakovai, kadangi perka brangiausias paslaugas. Kitą vertus tai sumani investicija. Jeigu jie išsilies 3D grindis savo kavinėje ar kirpykloje, žmonės norės pamatyti šias grindis, o tai savo ruožtu pritrauks potencialius klientus. Pasinaudokite šia jų savybe. Vakarų europiečiams priimtinos subtilios spalvos. Jie rinksis estetiką ir praktiškumą. Dažniausiai tai šviesūs tonai. Slavai renkasi pompastiką. Jiems reikia įspūdžio. Grožio salonuose labiausiai tinka gėlių tematika. Moterys juk dievina gėles.

Vienas dažniausių klausimų, su kuriais susiduriame - ar labai sudėtinga jas lieti? Ne, tikrai taip nėra. Jas gali lieti tiek profesionalūs statybininkai, tie nieko bendra su šia veikla neturintys asmenys. Tai nebūtų iššūkis ir namų šeimininkėms, kadangi ši veikla nereikalauja fizinių krūvių. Paprasčiausiai reikia žinoti technologiją ir laikytis reikalavimų. Pamėginę suprasite, kad tai išties smagus užsiėmimas.

Didelis pliusas yra tai, kad norint pradėti dirbti su šia technologija, jums nereikia investuoti krūvos pinigų, reikalingi įrankiai tikrai kainuoja nebrangiai. Nereikia mesti turimo darbo, kadangi liejasi šios grindys po keletą valandų per dieną, todėl tai galima atlikti po, prieš darbus, savaitgaliais. Tai gali būti šeimos verslas. Savo dienotvarkę reguliuositės patys. Atsiradus daugiau užsakymų, galima vienu kartu prižiūrėti iki trijų projektų.

Mes ne tik išmokinsime jus šios technologijos, bet taip pat ir tieksime jums medžiagas, konsultuosime įvairiais jums rūpimais klausimais. Padėsime sumaketuoti atvaizdus, pagal reikiamus patalpų išmatavimus. Kol vieni dvejoja, kiti ima ir daro! Kurie iš jų esate jūs?

[6995]

Seminaro metu Jūs susipažinsite:

1. Su medžiagomis, jų savybėmis bei panaudojimo galimybėmis.

2. Tinkamu pagrindo paruošimu.

3. Dekoratyvinių grindų liejimo technologijomis.

4. 3D grindų liejimo technologijomis.

5. Pramoninių grindų liejimo technologijomis.

6. Laiptų pakopų liejimo technologijomis.

7. Palangių, stalviršių, baro stalviršių dekoravimu.

8. Dekoratyvinių sienų liejimo technologijomis.

9. Grindinio apšvietimo galimybėmis panaudojant 3D liejimo technologijas.

10. Grindų priežiūros bei atnaujinimo būdais.

11. Susipažinsite su reikiamos įrangos bei prietaisų specifikacija.

12. Turėsite galimybę pasinaudoti medžiagų gamintojų teikiamomis nuolaidomis.

Visą mokymų programą ir dienotvarkę rasite mūsų svetainėje www.domussolution.lt/seminaras

Mokymų data: 2017 birželio 10-11 d.

Vieta: Laisvės pr. 60, Vilnius.

Dviejų dienų mokymų kaina 244£

Vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija!

UAB „Domus Solution“ direktorius

Vygantas Purvinis

+370 606 14885

info@domussolution.lt

www.domussolution.lt/seminaras

Facebook

[6996]

2017 05 12 08:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt