antradienis, gruodžio 1 d.
4 blogiausios priežastys užsiimti seksu
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Aistra, susijaudinimas ir fizinis potraukis žmogui – adekvati, bet ne vienintelė priežastis, dėl kurios moteris nusprendžia užsiimti seksu. Išvardysime keturis blogiausius pretekstus permiegoti su vyru.

Nenorite pasirodyti frigidiška.

Seksas virsta pareiga, kai, užuot klaususi, ar aš to noriu, jūs klausiate savęs, kas bus, jeigu aš atsisakysiu. Baimė pasirodyti šaltai, nuvilti partnerio lūkesčius verčia moteris sutikti užsiimti seksu, kuris akivaizdžiai nesuteiks joms jokio malonumo.

Nėra teisingo ar neteisingo seksualumo, yra tik skirtingi temperamento tipai. Nesigėdykite aptarti su vyru savo ir jo poreikių ir, jeigu jie nesutampa, ieškoti kompromisų. Jūs neturite laikyti savęs nevisaverte, jeigu jums užtenka intymių santykių kartą per savaitę, o jam reikia kasdien.

Vyriškas libido nėra etalonas, kad ir ką kalbėtų masinė kultūra.

Nepatogu atsisakyti.

Atvažiavote pas jį, jis pavaišino jus vakariene, jau perėjote į preliudijos stadiją – nė viena šių priežasčių neturi tapti nepageidaujamo sekso argumentu.

Net jeigu iš pradžių norėjote suartėjimo, o paskui kažkas pasikeitė: vaikinas pradėjo elgtis nemaloniai, atsisakė naudotis prezervatyvu arba pajutote diskomfortą, jūs viską galite sustabdyti bet kuriame etape. Partneris turi priimti ir gerbti jūsų sprendimą, priešingu atveju jums verčiau nuo tokio vyro laikytis atokiai.

Norite perkelti santykius į kitą lygį.

Užtvirtinti savo teises į vyrą seksu – neperspektyvi idėja. Lytinis aktas neturi jokios juridinės galios, todėl jūsų santykiai netaps nė kiek tvirtesni ar oficialesni. Jei norite pereiti nuo flirto prie rimtesnių santykių, aptarkite tai su vyru.

Papasakokite jam apie savo jausmus ir pasiteiraukite apie jo ketinimus. Toks pokalbis suteiks jums pasitikėjimo savimi ir padės pasiekti didesnį aiškumą dėl kartu praleistos nakties.

Esate apsvaigusi nuo alkoholio.

Kai kurias moteris alkoholis veikia kaip afrodiziakas, ir tai suteikia pretekstą gailėtis ryte.

Problema ta, kad dėl spiritinių gėrimų jūs negalite duoti sąmoningo sutikimo užsiimti seksu. Jums reikia kiekvieną kartą aiškiai nustatyti, ar tikrai norite permiegoti su šiuo vaikinu, ar dėl to kaltas alkoholis. Užtenka nuspręsti, kad neužsiimsite seksu, jeigu būsite išgėrusi.

Tokį sprendimą reikia priimti esant blaiviai. Žinoma, tai pasakytina apie atsitiktinius ryšius, nors iš girto sekso su nuolatiniu partneriu irgi neverta tikėtis ko nors gero – alkoholis slopina pojūčius ir stabdo reakcijas.

2019 06 01 18:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt