ketvirtadienis, liepos 29 d.
4 monogamiškiausi Zodiako ženklai
Alfa.lt
www.needpix.com
Pora

Kai kurie Zodiako ženklai džiaugiasi stabilumu, o kiti nori flirtuoti su visais iš eilės ir patirti kuo daugiau vienos nakties nuotykių. Jei šiuo metu susitikinėjate su kuo nors, tikėdamiesi rasti nuolatinį partnerį, siūlome sužinoti, kurie Zodiako ženklai vertina partnerį ir nėra linkę į nuotykius su nepažįstamais žmonėmis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiai labiau mėgsta susitikinėti su vaikinais ar merginomis, su kuriais gali užmegzti rimtus santykius. Vėžys investuoja viską į savo sielos draugą – ir širdį, ir sielą. Jis yra toks ištikimas savo partneriui, kad net gali būti kiek įkyrus. Bet būtent šis atsidavimas daro jį monogamišku.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiai pirmenybę teikia monogamijai santykiuose, nes tai puikiai atspindi jų charakterio savybes. Tai labai tradiciniai žmonės, kurie nepriima atvirų santykių. Ožiaragiai yra ištikimi ir sąžiningi, mainais tikisi to paties ir iš savo partnerio. Jie yra ištikimi viskuo, ką daro, ir nori iškart užmegzti rimtus santykius su savo potencialiu sielos draugu, o ne gaišti laiką trumpalaikiams malonumams.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtai teikia pirmenybę monogamiškiems santykiams, nes jie vertina lojalumą. Ši jų savybė yra tokia stipri, kad kartais tai gali priversti pavydėti. Daug kas vyksta vidiniame Liūto pasaulyje, todėl jam atrodo, kad energija eikvojama be reikalo vienu metu bendraujant su keliais partneriais. Nesvarbu, ar tai tik pasimatymas, ar santuoka, gimusiems po šiuo ženklu labiau patinka nuolatiniai ir įsipareigojantys santykiai, kupini nuoširdumo ir sąžiningumo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė yra visiškai atsidavusi viskam, ką daro, o romantiški santykiai nėra išimtis. Šio ženklo atstovai yra įgimti perfekcionistai, todėl, susitikę su kuo nors, į partnerį žiūri itin rimtai. Monogamiški santykiai atitinka pagrindines asmenines Mergelių savybes – ištikimybę ir norą viską padaryti kuo geriau. žiaragis, gruodžio, zodiako ženklai

Zinoti.lt

2021 05 31 10:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt