ketvirtadienis, sausio 27 d.
4 Zodiako ženklai, kurie gali šiemet įsimylėti darbe
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Flirtas darbe

Atsitiktinis flirtas su kolega darbe gali virsti meile visam gyvenimui. Kuriems Zodiako ženklams gresia toks likimas?

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis – pagarsėjęs širdžių ėdikas. Jis mėgsta gaudyti į save nukreiptus įsimylėjusių žvilgsnius ir vilioti visus priešingos lyties atstovus iš eilės. Jis neatsisako Amūro žaidimų ir darbe.

Jam glosto savimeilę kolegų ir vadovų dėmesys. Astrologai tikina, kad būtent iš nekaltų flirto žaidimėlių darbe gali įsižiebti tikra meilė.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas mėgsta prieštaringus dalykus ir mįsles. Jis rezga daugybę meilės romanų ir neįsivaizduoja savęs vienišo. Kuo sunkiau bus prieinamas aistros objektas, tuo stipresnis bus šio Zodiako ženklo suinteresuotumas. Jis neatsisakys paflirtuoti ir su darbo kolegomis.

Keista profesinių įsipareigojimų ir jausmų simbiozė kaitina jo entuziazmą ir varo iš proto. Būtent slapti santykiai gali tapti didelės meilės pradžia.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Tarnybinis romanas – kas gali būti geriau Šauliui? Šis Zodiako ženklas norėtų susirasti sau meilę „neatsitraukdamas nuo gamybos“.

Kam belstis į pasaulio kraštą dėl tikros meilės, kai galima surasti aitrą už gretimo rašomojo stalo?

Sutaupytą laiką Šaulys su džiaugsmu skirs savo laisvalaikio pomėgiams ar leisis ieškoti ekstremalių įspūdžių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas – tikras generolas romantikos pasaulyje. Jo neįmanoma nepastebėti. Jis traukia dėmesį ir susidomėjimą visur, kur pasirodo.

Nepaprastai draugiškas, žavingas ir besišypsantis. Jį lengva įsimylėti po pirmų bendravimo minučių Kalbėdamas jis sugeba sužadinti pašnekovo simpatiją.

Kolegos simpatizuoja jam ir ima varžytis dėl jo dėmesio, tačiau Avinas atiduos savo širdį tik pačiam vertingiausiam.

2022 01 11 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt