šeštadienis, gegužės 21 d.
4 Zodiako ženklai, kurie labiausiai mėgsta skųstis gyvenimu
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Viskuo nepatenkinta

Mėgstantys dejuoti ir skųstis savo likimu lengvai suras priežastį paverkšlenti net gražiausią dieną. Jų gyvenimas – sunki tragedija, kur kiekvienas įvykis tolygus katastrofai.

Astrologai mano, kad dažniausiai tokie nepatenkintieji būna gimę po vienu iš 4 Zodiako ženklų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šaltas, uždaras ir nepatiklus. Jis nusivylęs žmonėmis, todėl iš anksto laukia smūgio į nugarą. Mėgsta piktintis dėl kiekvienos smulkmenos. Dažnai skundžiasi nepalankiu likimu.

Vandenis nepatenkintas šalies ekonomine padėtimi, valdžia, medicinos būkle, dideliais mokesčiais ir blogu oru už lango.

Nedidelius sunkumus jis išpučia iki kosminio masto problemų. Kaltindamas kitus, stengiasi atkreipti į save dėmesį.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Stengiasi sąmoningai sukelti aplinkinių gailestį ir užuojautą. Jis nemoka kontroliuoti emocijų ir nesąmoningai užverčia pašnekovą savo problemomis.

Jeigu Vėžys nesuras kam papasakoti apie savo sunkumus, tai užsisklęs savyje ir panirs į ilgalaikę depresiją. Skundai jam yra efektyvus kovos su stresu metodas.

Išsivadavęs nuo sielos skausmų krūvos, jis pajunta palengvėjimą ir naujų jėgų antplūdį.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys – mėgdžiojimo pavyzdys. Jis nenuleidžia rankų susidūręs su sunkumais ir užkrečia kitus savo pozityvia nuostata. Sprendžia problemas su šypsena ir kvėpuoja pilna krūtine. Kai būna gerai nusiteikęs.

Tačiau kai būna neigiamai nusiteikęs, tai apnuodija savo nepasitenkinimu viską aplinkui Mat jis nesugeba kontroliuoti savęs ir suvaldyti savo emocijų. Jis virsta įkyriu venkšlentoju ir dejuotoju, nuo kurio negatyvo kenčia nekalti žmonės.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Nenusileidžiantis, nesitaikstantis užsispyrėlis. Svajoja, kad gyvenimas klostytųsi pagal jo iš anksto sudarytą planą. Jeigu realybė neatitinka jo idealaus pasaulio įsivaizdavimo, jis virsta įkyriu niurzgliu.

Tada Skorpionas išlieja ant aplinkinių savo skundų ir nepasitenkinimo srautą ir visiems kelia nepagrįstas pretenzijas. Neketina slėpti emocijų ir tiesiog spinduliuoja negatyvą aplinkui.

2022 01 14 13:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt