trečiadienis, liepos 28 d.
4 Zodiako ženklai, kurie patirs karštus meilės nuotykius
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Meilė

Vasara – ne tik atostogų, bet ir romantiškų jausmų metas. Astrologai numato, kad antroje birželio pusėje Amūro strėlės kliudys 4 Zodiako ženklus.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams riekia laukti lemtingo posūkio meilės sferoje.  Vieniši Dvyniai, kurie seniai pasirengę naujiems santykiams, pagaliau sutiks savo antrąją pusę.

Jie drąsiai gali tikėtis, kad naujasis aistros objektas atitiks jų idealą. Dvyniams patartina nustumti į antrąjį planą visus kitus reikalus ir užsiimti savo asmeniniu gyvenimu.

Tik taip jie galės sėkmingai sureguliuoti naujus santykius.  Galima suplanuoti romantišką kelionę dviese.  Toks kartu praleistas laikas labai suartintų porą.

Ir susituokusiems Dvyniams patartina neatsisakyti dėmesio ženklų, kurių jie susilauks iš visų pusių. Šio Zodiako ženklo atstovai atsidurs priešingos lyties dėmesio centre.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto santykiai su savo mylimu žmogumi antroje birželio pusėje pereis į naują lygį. Iš partnerio galima tikėtis malonių siurprizų ir dovanos.  Liūtui patartina pasinaudoti šiuo palankiu metu ir skirti savo laiką romantiškai ir santykių stiprinimui.

Palankus periodas santuokai sudaryti ir šeimai planuoti. Šis etapas bus kupinas malonių ir jaudinančių įvykių. Partneriai galės geriau pažinti vienas kitą.

Liūtui patartina neatsisakyti bendrų išvykų ir stengtis kuo daugiau laiko praleisti kartu su savo brangiu žmogumi, kad sustiprintų santykius.  Reikia rengti romantiškas vakarienes, iškylas gamtoje, kartu sportuoti ir nepraleisti jokios progos pabūti dviese.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai gali tikėtis permainų meilės srityje.  Vienišai Mergelei pasitaikys proga susipažinti su naujais žmonėmis. Tarp jų bus asmuo , kuris suvirpins jos širdį.

Antroje birželio pusėje Mergelė pastebės, kad pradėjo labiau traukti į save priešingos lyties dėmesį. Tai pataisys jos nuotaiką.  Jau anksčiau susiradusi draugą šio ženklo atstovė sulauks rimto pasiūlymo.

Tai gali būti bendros atostogos, būsto įsigijimas ar santuoka.  Bet kurį pasiūlymą Mergelė sutiks džiaugsmingai. Visi šiuo metu priimti sprendimai meilės sferoje duos gerų vaisių ateityje.

Mergelei patartina nepamiršti savo intuicijos, kuri tiksliai pasakys, koks sprendimas yra teisingas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)Meilė

Ožiaragis iki šiol vis patirdavo sunkumų meilės srityje.  Antroje birželio pusėje jo laukia malonūs netikėtumai.

Jeigu šio Zodiako ženklui kyla noras nutraukti esamus santykius, tai dabar pats laikas tai padaryti. Juk netrukus jis netikėtai sutiks mielą žmogų, apie kurį seniai svajojo.

Svarbu nepraleisti tinkamo momento ir laiku parodyti savo dėmesio ženklą.  Tada aistrų verpetas įsuks Ožiaragį ilgam laikui.

Naujas partneris skirsis nuo visų ankstesniųjų, kas maloniai nustebins Ožiaragį. Su juo užmegzti santykiai bus tvirti ir ilgalaikiai.

2021 06 11 12:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt