šeštadienis, rugpjūčio 13 d.
4 Zodiako ženklai, kurie rugpjūčio mėnesį išgyvens netikėtų malonių momentų
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Džiugesys

Kaprizingoji Fortūna paskutinį vasaros mėnesį pamalonins savo dėmesiu keturis Zodiako ženklus.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms bus suteikta proga pakeisti nusibodusį darbą arba gauti naujas pareigas su įdomesnėmis užduotimis. Jos galės net pradėti nedidelį individualų verslą, kuris neilgai laukus pradės duoti pelną.

Svarstyklėms nereikia atsisakyti jokio pasiūlymo užsidirbti papildomai. Teigiamą poveikį jų karjerai padarytų ir papildomas išsilavinimas, kvalifikacijos kėlimo kursai ar seminarai.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono laukia malonus finansinis siurprizas. Iš tikrųjų tai bus lengvai gauti pinigai paveldėjimas, dovana, laimėjimas loterijoje, dividendai ar kas nors panašaus.

Šie pinigai atneš Skorpionui laimę tik tuo atveju, jeigu jis sugebės tinkamai jais pasinaudoti.  Nepatartina jų išleisti spontaniškiems pirkiniams ar tuščiai iššvaistyti.

Geriausia pinigus naudingai investuoti arba įsteigti savo verslą. Jeigu Skorpionas neturi dabar gudraus plano, tai geriau juos padėti į banką iki to laiko, kol prireiks pelningam projektui.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Ant finansinės bangos šios vasaros pabaigoje atsidurs ir Šaulys. Ir dėl to nereikia stebėtis. Juk savo turtus jis susikrovė pats, per savo triūsą ir protą.

Šaulys būtinai pasinaudos  pasiūlymais užsidirbti papildomai arba padidinti savo pajamas.  Gerai jam seksis ir pagrindiniame darbe –  visi keliai į paaukštinimą bus atviri.

Rugpjūtis Šauliui bus palankus ir stambiems pirkiniams, kuriuos jis planavo seniai.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Gera finansinė padėtis džiugins ir Vandenį. Jis sugeba daug, atkakliai ir gerai dirbti. Darbdaviai neliks jam už tai skolingi. Vandenis pelnys pripažinimą ir pagarbą.

Tačiau jam reikėtų sumaniau elgtis su pinigais, nes racionaliai tvarkyti biudžetą jam retai kada sekasi.  Įgyti daugiau buhalterijos ir ekonomikos žinių jam būtų labai naudinga ir padėtų išsivaduoti nuo daugybės finansinių problemų ateityje.

Rugpjūčio mėnesį Vandenis gali tikėtis ir teigiamų pokyčių asmeniniame gyvenime. Ieškantys meilės šio Zodiako ženklo atstovai  ją suras.

2021 08 02 10:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt