antradienis, spalio 19 d.
4 Zodiako ženklai, kurie skeptiškai žiūri į meilę
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Pora

Ištirpdyti jų širdis ir prisirišti visam gyvenimui nėra lengva.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, laikomi labai jausmingais ir aistringais. Tačiau jie žino, kad fizinis artumas ir meilė nėra vienas ir tas pats.

Kad ir kaip Skorpionas norėtų visa galva panirti į santykius, gyvenimas jį išmokė, kad pasitikėti ir atverti savo širdį galima ne kiekvienam, kad žmonės yra nepatikimi.

Skorpionas neneigia, kad meilė egzistuoja, tačiau neskuba savo jausmų taip vadinti. Jis tikisi, laukia, tyrinėja ir stebi partnerį. Skorpionui reikia daug laiko, kad įgautų pasitikėjimą ir galėtų užmegzti glaudžius santykius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Pati santykių idėja labai patinka Dvyniams, tačiau į viso gyvenimo meilę jie žiūri su tam tikru skepsiu.

Dvyniai yra labai smalsūs ir nori pažinti visą pasaulį, atverti sau naujus horizontus, įveikti viršukalnes ir kurti grandiozinius planus. Net ir labai stipriai pamilę, jei vis tiek skeptiškai žiūrės į savo jausmus. Juk pasaulis yra milžiniškas ir labai įdomus. O gal tai dar ne meilė?

Dvyniai visada atviri naujoms galimybėms, todėl atmeta viso gyvenimo meilę, nenori skirti savęs tik vienam žmogui. Šio ženklo atstovams reikia viską gerai apgalvoti, kad priimtų sprendimą. Kur skubėti – juk visas gyvenimas prieš akis?!

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė ilgai svarsto, analizuoja prieš ruošdamasis menkiausiam žingsniui.

Ji gali būti mąslus, kantrus ir geras gyvenimo draugas, tačiau tam ji ruošis ilgai. Pirmiausia Mergelė turi ryžtis santykiams, jai reikia viską kruopščiai apgalvoti ir pasverti.

Ji nenori tuščiai gaišti laiko, nors įsitikinusi, kad dėl meilės verta ryžtis, bet dels ilgai. Jai sunku patikėti, kad jos niekas neapgaus ir neišduos. Jeigu Mergelė sugeba susirasti partnerį, kuriuo gali besąlygiškai pasitikėti, tada ji ryžtasi atsiverti meilei.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis yra ištikimas ir atsidavęs, tačiau ir pesimistiškas meilės atžvilgiu.

Jis nori užmegzti santykius, bet jį neramina faktas, kad visko neįmanoma numatyti.

Ožiaragis žino, kad meilė egzistuoja, todėl ieško žmogaus, kuris neišduotų ir nenuviltų. Kai suranda tokį, tada ima atkakliai stengtis dėl santykių.

Svarbiausia Ožiaragio neskubinti. Prireiks daug laiko, kol jis patikės, jog gali atsiverti meilei.

2021 09 13 13:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt