antradienis, liepos 5 d.
4 Zodiako ženklai, kurių laukia permainos žiemos pabaigoje
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Permainų nuojauta

Astrologai pranašauja dideles permainas keturių Zodiako ženklų gyvenime. Šios permainos bus susijusios su sustiprėjusiu Merkurijaus poveiki

u.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Paskutinį žiemos mėnesį Merkurijus padės Dvyniams užmegzti naujus naudingus ryšius ir pagerinti kontaktus dalykinėje sferoje.

Sustiprės Dvynių poreikis ir noras bendrauti su žmonėmis. Jiems atsiras galimybių pagilinti savo žinias.

Mokydamiesi ir kaupdami informaciją, Dvyniai sustiprins savo atmintį, o tai teigiamai atsilieps ir jų profesinei sferai. Vasario pabaigoje jie galės sėkmingai tvarkyti savo finansinius reikalus.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Merkurijus suteiks Mergelei daug stiprios energijos, todėl jai pradės sektis, ypač profesinėje srityje. Patartina tinkamai išnaudoti šį periodą.

Ypatingą dėmesį reikėtų skirti naujiems darbams ir reikalams. Pagerės Mergelės darbingumas ir produktyvumas, todėl jai derėtų nuo įprastinės stebėtojos būsenos pereiti prie aktyvių veiksmų. Taip ji gali padidinti savo pajamas.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Vasaris Svarstyklėms bus permainų ir pasiekimų mėnuo. Tai liečia ne tik karjerą, bet ir asmeninį gyvenimą. Svarstyklės bus kupinos energijos, stabilios emocinės būsenos ir atsparios negatyvių veiksnių poveikiui iš išorės.

Jos sugebės greitai ir efektyviai išspręsti daug svarbių klausimų. Svarstyklėms atsiras naujų galimybių. Jos galės pagerinti savo materialinę padėtį. Asmeniniame gyvenime pasitaikys nuostabios romantikos momentų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Keičiantis savo padėtį Merkurijus vasario mėnesį lems sėkmę ir Vandeniui.

Vandenis įgaus daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir žavesio. Žmonės labiau ims jausti jam simpatiją ir palankumą. Jam seksis naujuose darbuose ir projektuose.

Savo socialine padėtimi nepatenkintas Vandenis vasario mėnesį turės šansų susirasti naują perspektyvų darbą arba įkurti savo verslą.

Paskutinį žiemos mėnesį Vandenis bus labai kūrybingas, sugebės pasiūlyti naujų gerų idėjų ir pademonstruoti savo kompetenciją.

2022 02 04 11:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt