ketvirtadienis, gegužės 6 d.
4 Zodiako ženklai, sugebantys nesąmoningai kitam užtraukti bėdą
Alfa.lt

Nuo „piktos akies“ niekas nėra apsaugotas. Įdomiausia tai, kad žmonės, kurie sugeba „nužiūrėti“ dažniausiai patys nežino apie savo magiškus sugebėjimus. Pykti ant jų beprasmiška. Juk kvaila priekaištauti žmogui už tai, ko jis neplanavo, tačiau reikia būti atsargesniems su tokiais tipais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Apie pavojų, kuris sklinda nuo Vėžio, aplinkiniai paprastai niekada nesužino. Dauguma šio vandeninio ženklo atstovų yra įpratę kruopščiai slėpti savo emocijas po dirbtine šypsena ir ramybės kauke.

Iš tikrųjų Vėžys gali būti kupinas pykčio, pavydo ir net neapykantos, tačiau stengsis viso to nedemonstruoti. Beje, visiškai įveikti negatyvo Vėžiui nepavyksta.

Labai dažnai pyktis, kuris kaupiasi viduje, išsiveržia į paviršių ir realizuojasi į nesąmoningą „nužiūrėjimą“. Kad išvengtų to nevalinga daromo blogio kitam, Vėžiui reikėtų pakeisti savo nuostatas ir nebekaupti pykčio savyje.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Įniršęs Jautis – nors ir retas reiškinys, tačiau labai pavojingas. Tokioje būsenoje jis gali pridaryti daug bėdų, pradedant nuo triukšmingų barnių ir net muštynių iki pikto magiško poveikio.

Jautis, kurį kas nors išvedė iš pusiausvyros, nesirinks gražių žodžių ir būtinai išrėš viską, ką mano apie įžeidėją (paprastai ne pačia kultūringiausia forma). Tačiau jam reikėtų būti atsargesniam su žodžiais, nes visi prakeiksmai, kuriuos jis išsako įniršio būsenoje, dažniausiai išsipildo.

Galbūt nusiraminęs Jautis viską supras ir prisipažins, kad visai nenorėjo linkėti blogo, tačiau jo išleistos energijos jau neįmanoma sustabdyti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Gyvenimas mėgsta Dvynius, todėl įsiklauso į jų žodžius ir posakius. Štai kodėl Dvyniams reikėtų tris kartus pagalvoti prieš linkint kitam kažką negero garsiai. Mat, gyvenimas gali neteisingai išsiaiškinti jų žodžius ir sukelti kitam bėdų.

O patys Dvyniai tuo metu net negalvojo apie tokias pasekmes, nes jie iš prigimties yra nekonfliktiški ir niekam blogo nelinki.

Tačiau laikyti liežuvio už dantų jei visiškai nemoka. Užgaulūs ir fatališki žodžiai Dvyniams išsprūsta greičiau, nei jie spėja suvokti įvykių eigą ir suprati, ką pasakė.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui apskritai geriau nepastoti kelio, nes kitaip problemų nepavyks išvengti, nekalbant apie jo piktą akį. Ožiaragis iš prigimties yra gana šaltas ir atsiribojęs nuo kitų. Jo įprastas kasdienis žvilgsnis nespindi šiluma ir draugiškumu.

Įsivėlus į konfliktą su šiuo žemės ženklu, geriau iškart sprukti šalin, kol nepasidarė per vėlu. Sąmoningai Ožiaragis gal ir neims kenkti, bet už tai, kas vyksta jo pasąmonėje ir kokią energiją siunčia pats to nesuvokdamas, jis negali atsakyti.

2021 04 13 14:06
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt