šeštadienis, spalio 1 d.
4 Zodiako ženklų anytos, su kuriomis santykiai dažnai būna komplikuoti
Alfa.lt
flickr
Bjauraus būdo

Santykiai tarp anytų ir marčių dažnai būna įtempti. Tik kai kurioms pasiseka su vyrų mamomis užmegzti ir palaikyti draugiškus santykius.

Kai moteris tampa anyta, jos elgesys dažnai pasikeičia. Taip yra dėl to, kad ji nerimauja dėl sūnaus ir dažnai negali susitaikyti su tuo, kad teks su kuo nors pasidalinti savo vaiko meile.

Astrologai išskyrė 4 Zodiako ženklus, kurių atstovės yra linkusios į konfliktus, kai atsiduria anytos vaidmenyje.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys iš pirmo įspūdžio atrodo patikimos ir draugiškos anytos, tačiau taip gali atrodyti tik trumpą laiką, kadangi jos nori dalyvauti naujai susikūrusios šeimos (sūnaus ir jo išrinktosios) gyvenime. Jos nevengia reikšti savo nuomonės ir nori, kad į ją būtų atsižvelgiama, priešingu atveju jos įsižeidžia. Joms be galo sunku pripažinti, kad jos sūnus su žmona dabar turi savo šeimą. Be to, Žuvys linkusios apkalbėti žmones, tad nenustebkite, jei apie save išgirsite nebūtų dalykų.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Po Dvynio ženklu gimusios ir anytomis tapusios moterys ima pykti tuomet, kai pajaučia, kad sulaukia kur kas mažiau dėmesio nei iki tada, kai atsirado marti. Joms įprasta dalyvauti visuose šeimos susibūrimuose ir taip pat svarbu, kad į jų nuomonę būtų atsižvelgiama. Jei viso to nėra, Dvynio ženklo anytos gali bandyti kenkti jaunavedžių santykiams.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo anytos yra itin pavydžios. Pajutusios, kad sūnus pradeda daugiau dėmesio skirti kitai ir atsižvelgti į kitos moters nuomonę anytos Liūtės pradeda elgtis, švelniai tariant, nenormaliai. Šio ženklo atstovės geba manipuliuoti ir gudrauti, kad tik viskas būtų taip, kaip nori jos. Taip pat jos linkusios bet kokia kaina konkuruoti ir susigrąžinti prarastą sūnaus kontrolę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo atstovės anytos vaidmenyje yra tikrai ne dovanėlė. Jos gali sau leisti daryti griežtus ir garsius pareiškimus apie marčią, taip pat jos sugeba sutuoktinių porą įvelti į nuolatinius kivirčus.

Etaplius.lt

2022 08 09 11:44
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt