pirmadienis, rugpjūčio 15 d.
4 Zodiako ženklų merginos, kurios po vestuvių neatpažįstamai pasikeičia
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Po vestuvių

Vestuvės merginoms atrodo kaip magiškas veiksmas, po kurio seka pasakos tęsinys – ir gyveno jie ilgai ir laimingai. Kai kurios merginos ištekėjusios gana smarkiai pasikeičia ir virsta rūsčiomis žmonomis arba nuskriaustomis būtybėmis.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Kokia moteris su ištampytais marškinėliais ir suplyšusiomis sportinėmis kelnėmis rūko cigaretę balkone? Tai karališko Liūto ženklo atstovė. šviesi Liūtė . Kodėl stebitės? Dama ištekėjo už gražaus vaikino ir gali nusiraminti. Tačiau realybė skiriasi nuo fantazijų. Liūto ženklo moteris keršija savo vyrui, Ji tarsi sako jam: „Tu mane nuvylei ir aš tave nuvilsiu!“

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Draugių nebėra, gerbėjai pabėgo, pomėgiai baigėsi – Svarstyklės ištekėjo, ir... nusivylė gyvenimu. Žinoma, ne visos šio ženklo merginos pasirenka niekšus. Tačiau prie daugumos Svarstyklių tiesiog limpa blogi vaikinai. Po vestuvių Svarstyklės

Svarstyklės dažnai išeina po vedybų Tačiau prie daugelio Veneros palatų prilimpa blogi vaikinai. Ir kaip tu gali likti toks pat? Atrodo, kad Svarstyklių moteris išeina ir traukia beprasmę egzistenciją. Po vestuvių nusivylusios Svarstyklės tarsi vysta ir ims sunkiai vilkti beprasmę egzistenciją.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

„Na ir tiek to!“ – sušunka Ožiaragio ženklo moteris, daugiau kaip metus išgyvenusi su vyru ir supratusi, kad prarado save kaip asmenybę. Ji tampa paklusni r miela. Ji virsta pavyzdinga žmona, tačiau pati dėl to nesidžiaugia. Kas liko iš rafinuotos Ožiaragio ženklo merginos? Nieko! Tik skyrybos dar gali ją išgelbėti. Tiesa, Ožiaragio ženklo žmona gali nusivalyti makaronus nuo savo ragų ir pakišti vyrą po kilimu, kad jis taptų jai paklusnus ir patogus..

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Skambus nerūpestingas Žuvų juokas yra praeityje.. O dabartyje – kieta dama, tvirtai laikanti savo vyrą. Gyvenimas virto kova be taisyklių: jei tu nesudraskysi, tai būsi sudraskytas! Žuvys sukasi, kaip gali. Prie jų kaip prie Svarstyklių limpa blogi vyrukai, todėl ištekėjus lieka arba prisitaikyti prie vyro, arba jį pakeisti. Ir Žuvys užsiima dresūra.

2022 07 07 13:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt