ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
5 artėjančių skyrybų požymiai pagal seksologus
tiesa.com
pixabay.com

Seksas – svarbi poros santykių sudedamoji dalis. Jeigu sutrinka sutuoktinių intymusis gyvenimas, vadinasi, nedaug laiko liko iki neištikimybės ir skyrybų. Kokie požymiai rodo, kad poros seksas nėra patenkinamas? Kokių aliarmo signalų negalima ignoruoti?

Retas seksas

Jeigu sutuoktinių seksas pasitaiko kartą per mėnesį ar net rečiau, tai atitolina partnerius vieną nuo kito, taip pat byloja, kad atsirado labai rimtų problemų. Paprastai tokiais atvejais partneriai jaučia daug nuoskaudų, kelia įvairias pretenzijas vienas kitam, nesugeba išsiaiškinti,, ieškoti kompromisų ir susitarti, todėl kenčia ir atsisako intymių santykių.

Nėra fiziologinio potraukio

Jeigu partneris nebesukelia fizinio potraukio, tai yra greitas skyrybas pranašaujantis požymis. Žinoma, su laiku keičiasi partnerių išvaizda, bet kartais vienas jų taip smarkiai apsileidžia, kad nustoja dominti kitą.

Moteris nesijaučia patraukli

Svarbi moters orgazmo sudėtinė dalis yra jos pasitikėjimas savimi ir savo patrauklumu. Jeigu santykiuose moteris nesijaučia patraukli ir geidžiama, ji ima vis dažniau atsisakyti sekso. Kai intymus gyvenimas apmirs, partneriai pradės tolti vienas nuo kito.

Skirtingi seksualiniai temperamentai

Kai vienas partneris nori užsiimti seksu dažniau nei kitas, gali kilti problemų. Partneris, kuriam reikia daugiau sekso, pradės jo ieškoti kitur, o antrasis, sužinojęs apie aistringojo sutuoktinio „seksualinį apetitą“, pradės jį kontroliuoti.

Nepasitikėjimas partneriu

Jis prasideda po neištikimybės. Net jeigu kitas atleis jį išdavusiam partneriui, vis tiek labai sunku bus susigrąžinti pasitikėjimą lovoje. Teks dirbti su savimi, atnaujinti seksualinį gyvenimą ar kreiptis pagalbos į psichologus. Reguliarus seksas – sveikų ir harmoningų santykių požymis. Jeigu intymus gyvenimas nesuteikia malonumo, tai gresia skyrybos. Šaltinis: kolobok.ua

2019 09 08 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt