sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
5 būdai atsikratyti vaisinių muselių
tiesa.com

Rudens pradžia – metas, kai namuose pasirodo įkyrios ir, atrodo, nesugaunamos vaisinės muselės. Tačiau atsikratyti šių vabzdžių gali padėti keletas paprastos gudrybės.

Nereikia kviesti parazitų naikinimo specialisto ar pirkti brangių specialių priemonių – užteks to, ką rasite namuose.

1. Obuolių sidro actas

Atidaryto acto buteliuko (gali būti pustuštis) kaklelį uždenkite celofano plėvele, pritvirtinkite gumele, o viršuje pradurkite kelias skylutes – kvapo viliojamos muselės įskris vidun, o laukan ištrūkti negalės.

2. Actas ir indų ploviklis

Į dubenį įpilkite šiek tiek obuolių acto ir įlašinkite į jį indų ploviklio – jis pakeis acto konsistensiją, kuri įklampins ant skysčio nusileidusias museles.

3. Vaisius stiklainyje

Į stiklainį įdėkite kvapnaus vaisiaus gabaliuką, o į indo angą įstatykite į kūgio formą susuktą popieriaus lapą, kurio gale palikite nedidelę skylutę (žiūrėkite vaizdo įrašą).

4. Raudonas vynas

Namuose palikite atidarytą apytuštį raudono vyno butelį – gėrimo kvapo suviliotos muselės įskris vidun, tačiau neras išėjimo pro siaurą butelio kaklelį.

5. Pienas, cukrus ir pipirai

Mirtinas mišinys muselėms: į puslitrį pieno įdėti šiek tiek cukraus, pipirų, viską išmaišyti ir pakaitinti kelias minutes, tuomet supilti į dubenį. „Kokteilis“ suvilioja ir paskandina museles.

2017 10 02 12:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt