trečiadienis, sausio 27 d.
5 nepastoviausi ir greičiausiai įsimylintys Zodiako ženklai
Alfa.lt

Kai kurie žmonės savo partnerius keičia greičiau nei kiti: jiems yra sunku sukurti ilgalaikius santykius, arba paprasčiausiai ilgas gyvenimas kartu ima varginti ir kelti nuobodulį. Tokie žmonės pasiduoda akimirkos pagundai ir labai greitai įsimyli: astrologai teigia, kad tam didelę įtaką turi žmogaus Zodiako ženklas. Kurie iš jų yra greičiausiai įsimylintys ir patys nepastoviausi?

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio ženklo atstovai yra labai aistringi, tačiau jie gali greitai įsimylėti ir labai greitai atvėsti. Nuomonė apie savo partnerį gali pasikeisti tiesiog akimirksniu: Avinai puikiai žino posakio „nuo meilės iki neapykantos – tik vienas žingsnis“ reikšmę. Būtent todėl ilgalaikių santykių palaikymas gali būti labai keblus ar net neįmanomas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Tai pats nepastoviausias Zodiako ženklas. Dvyniai turi daugybę draugų ir šimtus pomėgių, todėl jiems yra sunku visą savo dėmesį skirti tik vienam asmeniui. Šio Zodiako ženklo atstovai yra labai patrauklūs: jie moka pralinksminti, nuolatos susigalvoja įdomios veiklos ir t.t. Vis dėlto suprasti Dvynius tikrai nėra paprasta: vieną akimirką jie gali tiesiog spinduliuoti aistra, o kitą – būti šalti tarsi ledas.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Nors Vėžys nori rimtų santykių ir pastovumo, tačiau jis ne tik greitai įsimyli, bet taip pat labai greitai atvėsta. Jei santykiuose tenka susidurti su tam tikrais sunkumais, Vėžio ženklo atstovas gali imti ieškoti naujo aistros objekto, ir tą jam padaryti tikrai nėra labai sudėtinga. Kas kartą, kai šio Zodiako ženklo atstovas įsimyli, jis nuoširdžiai tiki, kad partneris pakeis jo gyvenimą.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai moka įžvelgti žmonių gerąsias puses, todėl tai neretai tampa priežastimi įsimylėti. Vis dėlto Svarstyklėms labai greitai viskas nusibosta, tad nieko keisto, kad šio Zodiako ženklo atstovai ima dairytis naujo potencialaus partnerio.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniai labai vertina laisvę, todėl jie stengiasi išlikti nepriklausomi. Šio Zodiako ženklo atstovai turi savitą požiūrį į santykius, kuris yra suprantamas tikrai ne visiems. Net ir užmezgus rimtus santykius Vandenis stengiasi palaikyti atstumą. Jei antroji pusė negali suteikti pakankamai laisvės, jam tenka ieškotis naujo aistros objekto.  

2020 12 23 10:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt