pirmadienis, kovo 1 d.
5 netiesioginio druskos panaudojimo galimybės, kurias verta įsidėmėti
Alfa.lt

Druska – tokia priemonė, kurios visada galima rasti kiekvienuose namuose. Tik ne visi žino, kad druską galima sėkmingai panaudoti ne tik kulinarijoje.

Siūlome įsidėmėti dar 5 vietas, kur gali būti naudinga druska.

1.Druska plačiai naudojama kosmetikos pramonėje. Mat ši medžiaga sugeba giliai išvalyti odą ir pašalina negyvas ląsteles. Todėl galite panaudoti druską kaip vieną ir pagrindinių šveitiklio komponentų. Antrojo šveitiklio komponento pasirinkimo galimybės yra neribotos, tai gali būti alyvuogių aliejus, cukrus, šokoladas, kavos tirščiai, moliūgų ir avižinė košė, įvairių daržovių ar vaisių tyrė.

2.Daug kas mėgsta naudoti žvakes, kai nori namuose sukurti jaukią ar romantišką atmosferą. Tik žvakės turi vieną trūkumą – varva jų tirpstantis vaškas. To galima išvengti pasinaudojus druska..

Ištirpinkite šiek tiek druskos vandenyje. Suvilgykite juo žvakes, leiskite išdžiūti, o po to galėsite ramiai jas deginti.

3.Kepant maistą keptuvėje, aliejus ima tykšti į visas puses ir sukelia nemalonų diskomfortą. Jeigu lengvai pasūdysite aliejų, tokios problemos nebus.

4.Vyno mėgėjai žino, kaip sunku išimti jo dėmes iš drabužių ir minkštų baldų ar net kiliminės dangos. Iš tikrųjų jas galima greitai likviduoti.

Kai tik netyčia išpilate vyną, reikia skubiai gausiai užberti ant dėmės druskos. Kai tik druska sugers vyną ir išdžius, ja bus galima lengvai sušluoti ar nubraukti.

5.Lygiai taip pat kaip su vynu reikia pasielgti ir su iš rankų iškritusių kiaušiniu. Pabarstykite jį gausiai druska, ir jis neišbėgs į šalis, neišteps didelio grindų ploto.

2021 02 09 18:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt