šeštadienis, balandžio 10 d.
5 stipriausios asmenybės iš Zodiako ženklų plejados
Alfa.lt

Astrologai įvardijo 5 stipriausius Zodiako ženklus, kurių vidinės jėgos ir sugebėjimo įveikti sunkumus galima tik pavydėti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ambicingas Liūtas įveiks visas kliūtis autoritetui kitų akyse įgyti. Jis turi nepaprastą valią ir priima kitų žmonių sėkmę kaip iššūkį. Jis sugeba ne tik pats budriai judėti link Olimpo viršūnės, bet ir tempia su savimi bendraminčių komandą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Žodžiai „matau tikslą, nematau kliūčių“ gali lengvai tapti stiprių pažiūrų Skorpiono šūkiu. Gali atrodyti, kad kelyje į pergalę jo fizinė ištvermė ir kantrybė yra tiesiog begalinės.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis garsėja savo aistra siekti įspūdžių. Stresinėse situacijose jis žino, kaip išlikti ramiam ir savimi. Šio Zodiako ženklo atstovai yra geriausi ugniagesiai, gelbėtojai ir reanimatologai. Jie nepasilieka teisės būti silpniems ir tampa tikra parama artimiesiems bei draugams.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Stropus Šaulys lengvai susidoroja su daugybe užduočių ir pasiekia rezultatų visur, kad ir ko imtųsi. Sunkus darbas ir atsidavimas akivaizdžiai yra Šaulio stiprioji pusė.

AVINAS

(03 21–04 20)

Atkaklus ir ryžtingas Avinas nepasiduoda susidūręs su sunkumais, kad ir kokie neįveikiami jie atrodytų. Kliūtys kelyje į tikslą jį tik skatina. Karjera jam dažnai sekasi dėl gebėjimo išspręsti sudėtingas problemas.

2021 01 31 14:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt