antradienis, spalio 19 d.
5 vyrai pagal Zodiako ženklą, kurie yra reikliausi ir priekabiausi merginoms
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Priekabus vyras

Kritiškumas ir reiklumas gali būti geros savybės profesinėje srityje, bet ne asmeniniame gyvenime. Per daug pretenzijų ir nerealių lūkesčių gadina santykius.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Šio Zodiako ženklo vyrams svarbu jausti išrinktosios meilę. Jautis reikalaus iš merginos rūpinimosi ir palaikymo.

Jeigu dama uoliai ir nenuilstamai rūpinsis jaučiu, tai ji anksčiau ar vėliau nuo labai pavargs ir išsisunks emocionaliai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo vaikinams nieko nereiškia palenkti į savo pusę merginos. Liūtas demonstruos savo stipriąsias savybes, nepamiršdamas nurodyti išrinktosios trūkumų.

Taip jis rodys savo pranašumą, privers ją paklusti jam, vykdyti visus jo reikalavimus, kad gautų šansą tapti dar geresnei ir labiau jo mylimai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Šio Zodiako ženklo vaikinai nesiteiks pasikeisti net smulkmenų atžvilgiu. Svarstyklės gyvens tik pagal savo taisykles, vadovausis savo principais, nekreips dėmesio į kitus. O iš savo artimųjų jos reikalaus tiesiog neįgyvendinamų dalykų.

Mergina privalės visais būdais nusileisti Svarstyklių vyrui Jeigu ji nepaklus, tai vyras sukels skandalą, pademonstruos savo pyktį ir agresiją.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo vyras ne iškart parodys savo tikrąjį veidą. Santykių pradžioje Šaulys dėsis nuolaidžiu ir lanksčiu žmogumi.  O paskui ims reikalauti iš savo išrinktosios neįmanomų dalykų.

Jis perkels ant jos pečių visus buities darbus, gali net pareikalauti, kad ji uždirbtų daugiau pinigų ir išlaikytų šeimą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis neims tiesiai kalbėti apie savo troškimus. Šio Zodiako ženklo atstovas užsimins, ko jis tikisi iš savo antrosios pusės, ir pasistengs, kad ji atspėtų jo norus iš pusės žodžio ar žvilgsnio.

Ožiaragis padarys viską, kad dama pati dirbtų su santykiais, kad ji nepadarytų nieko tokio, kas galėtų jiems pakenkti. O pats Ožiaragis dėl to nė piršto nepajudins..

2021 08 22 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt