antradienis, liepos 7 d.
5 vyrų gyvenimo taisyklės, apie kurias turėtų žinoti kiekviena moteris
tiesa.com
Pixabay.com

Mes visi seniai žinome, kad vyrų ir moterų logika ir mąstysena skiriasi. Viena vertus, tai netrukdo stipriosios lyties atstovams mylėti ir globoti savo išrinktųjų. Kita vertus, vyrai turi savo žaidimo taisykles, kurias verta žinoti moterims.

Nesvarbu, ar jūs seniai gyvenate su savo partneriu, ar ką tik susipažinote, geriau žinoti, kokiomis taisyklėmis vadovaujasi vyrai vienoje ar kitoje situacijoje. Tai padės jums geriau suprasti ir surasti bendrą kalbą, ir jūs dėl to neabejotinai išaugsite jo akyse.

Taisyklė Nr.1. Tik pirmyn ir nė žingsnio atgal

Ši taisyklė pasireiškia tuo, kad vyrai nepripažįsta savo klaidų net tais atvejais, kai yra akivaizdu, kad teisūs ne jie. Vyrui bus lengviau įtikinti jus, kad dėl jo klaidos kaltos aplinkybės, despotiškas bosas ar nepakenčiamas kolega, negu prisipažinti klydus.

Kaip jums elgtis tokioje situacijoje, spręskite pačios. Jūs galite demaskuoti jį ir priversti prisipažinti, kad jis nepateisino jūsų lūkesčių, bet tai pakenks jūsų santykiams: jis laikys save nevertu jūsų dėmesio ir bandys atsigriebti. Jeigu branginate savo santykius, pažvelkite į situaciją jo akimis ir pripažinkite, kad jis teisus.

Taisyklė Nr. 2. Migla į akis

Kad padarytų įspūdį patikusiai moteriai, vyras ima girtis. Tai vyksta nesąmoningai. Jeigu moteris nuoširdžiai žavisi išrinktuoju, tai jam tarsi sparnai išauga ir jis būna pasirengęs bet kokiems žygdarbiams dėl jos.

Taisyklė Nr. 3. Be emocijų

Kai vyras susiduria su problemomis, pavyzdžiui, darbe, jis stengiasi užsisklęsti savyje , kad galėtų „suvirškinti“ įvykius ir surasti išeitį iš keblios situacijos. Tuo metu jam reikia tik vieno – kad visi paliktų jį ramybėje, nelįstų į širdį, neklausinėtų, kas atsitiko ir kodėl jis toks surūgęs.

Moterys dažnai nesupranta tokio mylimojo elgesio ir įsižeidžia. Geriau palikite jį ramybėje kurį laiką, kol jis išspręs savo problemas.

Taisyklė Nr.4. Trumpumas ir tiesmukiškumas

Vyrai nesupranta užuominų ir poteksčių. Jeigu jums ko nors reikia iš jo, nesitikėkite, kad jis pats susiprotės ar atspės, verčiau pasakykite tiesiai ir žvelgdamos jam į akis. Nereikia sukti ratų aplinkui, geriau trumpai išdėstykite savo pageidavimus ir prašymus.

Dauguma moterų mano, kad mylintis vyras moka skaityti jų mintis. Dėl to kyla nesusipratimų, moteris nusivilia savo išrinktuoju, o jis nervinasi.

Taisyklė Nr. 5. Bandos instinktas

Vyrui būna labai svarbi jo aplinka ir draugai, todėl nebandykite kovoti su tuo, kad kartkartėmis jis nori leisti laiką su draugais.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 12 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt