sekmadienis, liepos 3 d.
5 Zodiako ženklai antroje vasario pusėje pajus, kad į juos pataikė Kupidono strėlės
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Meilė

Meilė priklauso Ugnies stichijai. Jos atėjimui negali sutrukdyti nei šalčiai, nei pūgos, nei ledas.

5 Zodiako ženklai, kuriuos užgrius jaudinančių emocijų lavina išgyvens nepamirštamą periodą .Pergalės asmeniniame fronte net nuslopins aukštų pareigų ar didelės šlovės troškimą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šiam Zodiako ženklui asmeniniame fronte žiemos pabaigoje bus tikrai sunku. Aistringas ir kartu labai atsargus, jis bijos, kad jo romantiškų jausmų objektą gali kas nors kitas paveržti.

Todėl jis gali panaudoti ne pačius sąžiningiausius ir nelabai garbingus būdus paveikti savo mylimajai ar mylimajam. Jis atakuos tariamus konkurentus žiaurios, nepagrįstos kritikos, sarkazmo ir pašaipų pliūpsniais. Jis nesuvoks, kad kaip smarkiai rizikuoja pakenkti sau, jeigu jo nedorą elgesį pastebės meilės objektas.

Jeigu jis nesugadins savo reputacijos, tai turės galimybę pradėti klasikinį įsimylėjusiųjų etapą – pasimatymus, žygius į kiną, teatrą, pasivaikščiojimus po miestą, malonius pasisėdėjimus kavinėje.

Vienintelis dalykas, kurį Skorpionui derėtų įsisąmoninti, yra tai, kad jums reikia tramdyti nepagrįstą pavydą ir baimę. Priešingu atveju romantiškų jausmų objektas gali tiesiog neatlaikyti tokio atšiauraus ir savininkiško požiūrio į save. Jokie atsiprašymai čia nepadės.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šį romantišką ir tylų Zodiako ženklą meilė užgrius netikėtai. Ji nustums žemyn iš jo prioritetų sąrašo pirmųjų pozicijų karjerą ir kitus dalykus.

Vienišas Vėžys pasiners į meilės nuotykius kaip į šiltą jūrą – visa galva ir be jokio noro artimiausiu metu grįžti į nuobodžios realybės krantą.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai taip pat bus neramūs. Po meilės avantiūros jie gali arba visai susipykti su savo teisėta antrąja puse ir nutraukti su ja visus ryšius, arba dar labiau sustiprinti šeimos santykius, išlyginti visus neapdorotus kraštus ir kampus, kurie trukdė santarvei ir supratimui.

Svarbiausias dalykas, kurio Vėžys neturėtų pamiršti antroje vasario pusėje – darbas. Taip, netikėta meilė privers pakeisti planus. Tačiau atsisakyti daug metų siekto tikslo ir suteikti laimingą šansą pavyduoliams, priešams ir konkurentams būtų per daug kvaila.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šis impulsyvus Ugnies stichijos ženklas vasario antroje pusėje pajus nepaprastą energijos antplūdį. Ir šią energija Avinas su jam būdingu užsispyrimu nukreips į meilės nuotykius.

Savo elgseną Avinas bandys pateisinti tuo, kad darbas pasidarė be galo nuobodus, o jo siela trokšta naujų emocijų. Nepaisydamas sveiko proto argumentų, jis bandys užmegzti daugybę pažinčių ir įsuks trumpalaikių romanų karuselę.

Astrologai perspėja šiuos ugninio Zodiako ženklo atstovus: kuo daugiau laiko ir pastangų skirs smulkiems romanams ir atsitiktiniams santykiams, tuo mažesnė bus tikimybė sutikti savo artimą sielą, nes jie paprasčiausiai ištaškys į šalis vertingiausią Visatos dovaną.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vienišas Vandenis antroje vasario pusėje virs tikru ugnikalniu To priežastis bus nauja jo meilės istorija.

Šį gyvenimo epizodą Vandenis prisimins dar ilgai. Jo laukia emocijų fejerverkas, aistrų cunamis ir jausmų lavina, kuri nušluos viską, kas pasitaikys pakeliui. Vandenio protas bus visai aptemdytas emocijų antplūdžio.

Ir vis dėlto astrologai rekomenduoja Vandeniui susikaupti, nuraminti emocijas ir įvertinti savo meilės objektą, nusiėmus rožinius akinius. Didelė tikimybė, kad galiausiai jis liks vienas, be partnerio, ir su didelėmis problemomis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Klasikinio audringo romano su ugningomis aistros kibirkštimis Žuvys gali nesitikėti, tačiau žiemos pabaigoje jos turės šalia žmogų, kuris įkvėps naujiems polėkiams ir laimėjimams.

Galbūt susitikimas bus atsitiktinis, o pažintis – spontaniška, tačiau šie santykiai tęsis ilgus metus. Toks romanas išsiskirs tylia, ramia ir švelnia tėkme, tarsi vasaros upė ar šaltinio upelis, kuris žavi savo santūriu judėjimu ir teikia džiaugsmo melodingu čiurlenimu.

2022 02 14 12:11
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt