pirmadienis, spalio 18 d.
5 Zodiako ženklai, kurie galės triumfuoti spalio mėnesį
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Triumfas

Rudens viduryje Fortūna rodys ypatingą palankumą keliems Zodiako ženklams. Sužinokite kuriems!

JAUTIS

(04 21–05 20)

Pirmasis iš penkių Fortūnos favoritų bus Jautis. Jis bus maloniai nustebintas, kai pajus, kaip lengvai pavyksta užsidirbti pinigų. Visi darbai jam seksis lengvai.

Jeigu Jautis bus pakankamai atkaklus, nuoseklus ir kruopštus, tai jam pavyks sparčiai praturtėti. Jaučiui patartina saugotis pavyduolių iš savo aplinkos. Neigiamos emocijos ir pavydas sugadins santykius su kai kuriais pažįstamais žmonėmis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Antrasis Zodiako ženklas, kuris įžengs į šviesųjį savo gyvenimo etapą, bus Vėžys. Jis sugebės realizuoti visus savo planus ir sumanymus. Ir didžioji dauguma drąsių jo projektų bus sėkmingi. Įprastas rutininis darbas taip pat džiugins.

Vėžys gali tikėtis didesnio atlyginimo ar karjeros poslinkių. Šio Zodiako ženklo verslininkai taip pat gali tikėtis gero pelno.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas gali nesijaudinti dėl savo finansinės padėties rudens viduryje. Visi darbai, kuriuos jis pradės spalio mėnesį, duos gerų rezultatų. Dėl tokios sėkmės jis galės išspręsti savo materialinio pobūdžio problemas.

Skorpionui patartina netingėti ir neatidėlioti svarbių reikalų ateičiai, kitaip sėkmė gali nuo jo nusigręžti.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės finansinė padėtis spalio mėnesį netikėtai pasitaisys, todėl ji galės įgyvendinti savo senas svajones. O papildomų pinigų šaltinis gali būti visai netikėtas: nuo išlošimo loterijoje, gauto palikimo iki brangaus antikvarinio daikto, atsitiktinai surasto dulkėtoje palėpėje.

Žinoma, netikėti pinigai neturi apsukti galvos. Reikia gautas lėšas leisti atsargiai ir nepirkti nenaudingų daiktų. Labai naudinga būtų kvalifikuotai tvarkyti biudžetą ir teisingai nustatyti poreikių prioritetus.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto laukia sėkmė ne tik finansinėje srityje, bet ir kitose gyvenimo sferose. Jis galės užmegzti naudingų pažinčių, realizuoti save kūryboje, padaryti įspūdį aplinkiniams savo gerais darbais ir pademonstruoti savo gerąsias savybes.

Liūtas galės netikėtai atrasti savyje naujų talentų. Jo gyvenimas rudens viduryje smarkiai pasikeis į gerąją pusę.

2021 10 01 12:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt