trečiadienis, liepos 6 d.
5 Zodiako ženklai, kurie iš prigimties linkę lengvai priaugti antsvorio
tiesa.com
Pixabay.com
Antsvoris

Kai kurie žmonės būna labiau linkę tukti už kitus. Jiems sunkiai sekasi sulieknėti, nepaisant įvairių dietų, kurių jie laikosi.

Astrologė ir tarologė Galina Janko išskyrė 5 Zodiako ženklus, kurių atstovams būdingas antsvoris.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo atstovai negali atsisakyti skanaus maisto, nes iš prigimties yra tikri gurmanai. Jie dažnai piktnaudžiauja nesveiku maistu ir saldumynais, nesugeba laikytis sveikos mitybos taisyklių. Astrologė pabrėžė, kad jei šio ženklo atstovai norėtų, galėtų greitai atsikratyti papildomų kilogramų. Tačiau problema ta, kad pastarieji jų netrikdo, o mintis laisvalaikį leisti sporto salėje jų nedžiugina. Dauguma jų taip pat kenčia dėl savo tingumo.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Antrąją vietą šiame sąraše užima Liūtas, nes šio Zodiako ženklo  atstovai nori gyventi prabangiai ir vartoti gausiai. Štai kodėl jie didžiąją dalį savo pinigų išleidžia išvykoms į kavines ir restoranus, taip pat šaldytuvui pripildyti. Jie dar linkę į depresiją ir sielvartą, todėl piktnaudžiauja kepiniais ir įvairiais skanėstais. Būtent šie įpročiai veda prie nutukimo.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys šiame reitinge užima trečiąją vietą. Šio ženklo atstovai taip pat mėgsta gerai pavalgyti. Jiems patinka gaminti maistą ir jį ragauti. Todėl jie dažnai tampa endokrinologų-dietologų pacientais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys neįsivaizduoja savo egzistavimo be maisto. Šio Zodiako ženklo atstovai nėra labai išrankūs ir gali valgyti tiek skanėstą, tiek šaldytuve užsistovėjusį maisto produktą. Jiems stengiasi maistu nuslopinti stresą. Šio ženklo atstovų antsvoris negąsdina, nes jie žino, kaip gali numesti papildomą svorį, tik iš tikrųjų nenori tam skirti laiko.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Pasak astrologės, Žuvys taip pat yra priklausomos nuo maisto. Dėl per didelės atsakomybės, darboholizmo ir laisvo laiko trūkumo šio  Zodiako ženklo atstovų organizme nepakankamai pasigamina laimės hormono, todėl jie gerina nuotaiką maistu. Deja, jiems sunku atsikratyti papildomų kilogramų. Veiksmingiausi būdai sulieknėti būtų ilgi pasivaikščiojimai ar intensyvūs šokiai.

Zinoti.lt

2021 06 28 09:05
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt