pirmadienis, kovo 1 d.
5 Zodiako ženklai, kurie per daug skuba kelti vestuves
Alfa.lt

Santuoka yra ypatinga dviejų žmonių sąjunga, kurią sudaro abipusis sutarimas ir kuri reiškia tvirtą ir ilgą gyvenimą kartu. Manoma, kad žmonės į santuokinį gyvenimą žengia sąmoningai ir tik po tam tikro pažinties laiko.

Tačiau yra atvejų, kai žmonės po trumpo laiko pasirengę tapti vienas kito vyru ir žmona. Astrologai pastebėjo tendencijąį, kad tai daro žmonės, priklausantys vienam iš šių penkių Zodiako ženklų:

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas yra labai atsiribojęs ir savimi nepasitikintis žmogus. Jei Liūtas įsimyli, tada jis yra pasirengęs atiduoti mylimam žmogui viską, ką tik gali – laiką, dėmesį, pinigus. Šio Zodiako ženklo žmonės greitai pasirenka santuokos pančius laisva valia ir dėl didelės meilės.

Liūtai poroje mažiausiai linkę tapti apgavikais, tačiau dėl emocionalumo ir jausmingumo stokos jų santuokos dažnai išyra. Skubotų Liūto vestuvių priežastis būna jo savininkiškumo jausmas. Jam svarbu užsitikrinti, kad brangus ir vertinamas žmogus visada būtų šalia.

AVINAS

(03 21–04 20)

Tai dar vienas Zodiako ženklas, lengvai įkalbamas tuoktis ar net pats tai pasiūlantis. Jo greitos santuokos priežastis nulemia jo charakterio savybės, šeimos ir švelnumo troškimas. Avinai yra „naminiai žmonės“, jie mieliau leidžia laisvalaikį su šeima, o tai yra pagrindinė jų gyvenimo vertybė.

Pasąmonės lygmenyje Avinas stengiasi kuo labiau sustiprinti ryšį su partneriu ir sukurti šeimą, todėl greitai išteka arba susituokia, susilaukia vaikų ir skiria jiems daug dėmesio. Nepaisant šio polinkio, Avinas pasitiki savimi ir yra įpratęs siekti savo tikslų. Kai Avino tikslu taps vestuvės ar šeimos sukūrimas, tai jis labai greitai įgyvendins šią idėją.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šiam Zodiako ženklui priklausantys žmonės yra gimę šiltą vasarą. Galbūt dėl šios priežasties jie sugeba dovanoti šilumą visiems aplinkiniams. Vėžio skiriamasis bruožas yra pasiaukojimas dėl daugybės kitų žmonių, todėl, jeigu jis suranda savo sielos draugą arba jam taip atrodo, tada be jokios abejonės jis bus pasirengęs sukurti su savo mylimu asmeniu šeimą ir nebijos tuoktis po trumpo laiko.

Vėžiai dažnai patys tampa vedybų sąjungos sudarymo iniciatoriais, nes mano, kad savo laimės nereikia praleisti arba nereikia dvejoti, ilgai neapsisprendžiant. Neigiamas tokio staigumo bruožas yra gilus emocinis Vėžio prisirišimas prie partnerio, kuris jį gali lengvai įskaudinti ir įžeisti net iš neapdairumo.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai būna gana pesimistinio, net nuobodoko tipo asmenys. Žuvys yra paslaptingos. Partneriui dažnai sunku atspėti, kas yra jų galvoje, kol ne prieinama iki vestuvių. Šiuo klausimu Žuvys visiškai pasiduoda emocijoms ir aiškiai parodo savo sielos draugui, kokia svarbi ir reikalinga joms yra santuoka. Toks atkaklumas ir užsispyrimas gali išgąsdinti artimą žmogų, tačiau Žuvys yra pasirengusios viską sutvarkyti, kad tik jų garbei skambėtų Mendelsono maršas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šis ženklas pateko į šį sąrašą dėl nenumaldomo potraukio pokyčiams, savęs suvokimo naujuose vaidmenyse ir noro pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Dvyniai to paties tikisi ir iš savo partnerio, todėl skubota Dvynių santuoka atskleidžia jų ketinimus įeiti į savo sielos draugo gyvenimą ir pasidalyti visa juos užvaldžiusia energija.

Neigiama tokio greito ir neapgalvoto sprendimo pusė yra tikimybė, kad tokia sąjunga greitai iširs. Juk Dvyniai, kaip parodo ir pats šio Zodiako ženklo pavadinimas, dažnai keičia savo nuomonę ir pasaulėžiūrą, o tai, ką jie neseniai manė esant reikalinga, po trumpo laiko gali jiems atrodytii visiškai kvaila.

Vedybos

Taigi Liūtas, Vėžys, Žuvys, Avinas ir Dvyniai yra ženklai, labiausiai linkę į greitą santuoką dėl jų tam tikrų charakterio savybių ir požiūrio į gyvenimą. Žinoma, viskas dar ir priklauso nuo konkretaus žmogaus auklėjimo, aplinkos poveikio, partnerio požiūrio į vedybas – todėl priimkite šias astrologų mintis kaip nuorodas, patarimas, o ne kaip gryną ir neginčijamą tiesą.  

2021 02 01 11:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt