šeštadienis, rugsėjo 19 d.
5 Zodiako ženklai, kurie sapnuoja pranašiškus sapnus
Alfa.lt

Aiškiaregė Cajetta įvardijo penkis Zodiako ženklus, turinčius stiprią intuiciją ir dažnai sapnuojančius pranašiškus sapnus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys retai klysta. Šis ženklas laikomas stipriausios intuicijos savininku. Jis ne tik patys puikiai supranta savo sapnus, bet ir puikiai iššifruoja kitų žmonių sapnus, teigia aiškiaregė.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai, anot aiškiaregės, sapne gali numatyti ne tik artėjančias bėdas, bet ir rasti praeities įvykių paaiškinimą. Jų sapnai visada būna labai ryškūs. Dvyniai gali pasitarnauti kaip puikus talismanas kitiems, norintiems išvengti bet kokių nelaimių.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas puikiai mato savo ateitį sapnuose, taip pat gali pamatyti artėjančius pasaulio įvykius. Tikimybė, kad jo sapnai išsipildys, yra labai didelė, pabrėžė aiškiaregė.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė sapnuose tarsi visus gyvenimo įvykius sudėlioja į savo vietas. Ji yra labai punktuali, nes sapne mato viską taip, kaip turėtų būti jos manymu. Jos sapnai išsipildo, jei pati Mergelė tuo tiki.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio sapnai – tai smagumo ir pozityvumo užtaisas. Šio ženklo atstovai retai kada sapnuoja košmarus. Dažniausiai sapnuose jie mato ką nors linksmo ir optimistiško. Tačiau Vandenis retai tiki, kad jo svajonės išsipildys.

2020 08 31 20:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt