antradienis, balandžio 13 d.
5 Zodiako ženklai, kurių gerumu begėdiškai naudojasi kiti
Alfa.lt

Tikrieji altruistai yra pasirengę prisiimti bet kokią riziką dėl savo artimųjų. Deja, gyvenimas yra toks, kad visur reikia žinoti ribas, taip pat ir savo gerumo. Kitaip kiti gudrūs žmonės ims negailestingai juo piktnaudžiauti. Astrologai išskyrė Zodiako ženklus, kurių beribiu gerumu kiti naudojasi dažniausiai.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys – lyderiai tarp Zodiako altruistų. Tai yra empatiški žmonės, pasirengę užjausti ir padėti draugams bet kuriuo dienos ar nakties metu. Nedvejodami šio Zodiako ženklo atstovai skubės gelbėti artimuosius net į patį pragarą, jei to reikės dėl susiklosčiusios situacijos.

Atrodo, kad Žuvys tam ir gimė, kad rūpintųsi savo aplinkiniais. Tačiau ši gera savybė turi didelį trūkumą: nesąžiningi pažįstami naudojasi Žuvų gerumu. Dažnai šis vandens ženklas ne iš karto atsikrato įžūlių išnaudotojų, nes tiki žmonėmis iki pat pabaigos ir bijo juos įžeisti, jeigu griežtai atsisakytų padėti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Iš prigimties šio Zodiako ženklo atstovai yra malonūs žmonės, vertinantys draugystę ir meilę. Jie yra žemiški, buitiški ir protingi, visada pasirengę patarti ir padėti sunkioje situacijoje. Tuo pat metu Jautis yra pakankamai naivus, todėl tiki viskuo, ką pasakoja bėdoje atsidūrę žmonės. Kai žemiškasis ženklas sužino, kad jį ilgai vedžiojo už nosies, jo pyktis būna siaubingas, tačiau tai įvyksta per vėlai, kai įžūlus niekadėjas jau būna pasisotinę jo gerumu.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo atstovai yra nepatiklūs asmenys, bijantys pasitikėti pirmu sutiktu žmogumi. Tačiau pernelyg didelis įtarumas ne visada apsaugo šį vandens ženklą. Gudrūs manipuliatoriai gali imituoti gerus ketinimus, pasitikėjimą Vėžiu ir pasinaudoti jo gerumu. Artimiesiems Vėžys nieko negaili: jis pasirengęs atiduoti jiems visą save, apsupdamas juos rūpesčiu ir supratimu. Kai Vėžys supranta, kad jį apgavo, jis tampa dar nepatiklesnis – ir taip susikuria užburtas ratas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė labai vertina savo artimuosius, todėl yra pasirengusi nenuilstamai dirbti jų labui. Šių ženklo atstovų negalima vadinti piktais ir savanaudžiais, paprastai šie žmonės yra malonūs, supratingi, geri klausytojai ir patarėjai.

Mergelės ženklo atstovai gerai atpažįsta melą, todėl supras, jei mylimas žmogus atvirai ir įžūliai atsisės ant jų sprando, tačiau jie bus pasirengę iškęsti visas išdaigas tik tuo atveju, jei manys, kad tai pagrįsta. Mergelės aplinkos žmonės naudojasi jos kantrybe. Norėdami palaikyti naudingus santykius, šio ženklo atstovai ir vėl eilinį karta nutylės.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniai yra malonūs ir atviri žmonės. Jie visada ateis į pagalbą, palaikys ir paguos. Vandeniai taip vertina rūpinimąsi kitais, kad jie labai nepasipiktins, jei supras, kad jais naudojamasi įžūliai. Šio ženklo žmonės pagalvos ir nuspręs, kad yra priežastis, kodėl žmogus taip elgiasi, greičiausiai jam iš tikrųjų reikia pagalbos. Vandenis nebūtų Vandenis, jei tokioje situacijoje jis atsuktų draugui nugarą.  

2021 03 09 11:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt