trečiadienis, liepos 28 d.
5 Zodiako ženklai, kurių gyvenimas antroje vasaros pusėje pakeis kryptį
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Pranašystės

Kai kuriems Zodiako ženklams antroje vasaros pusėje žadamos rimtos permainos. Svarbu bus tinkamai joms pasiruošti ir nepraleisti savo šanso.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui kils stiprus troškimas pasikeisti. Jis pasiryš pakeisti ir kai kuriuos savo charakterio bruožus, ir savo išvaizdą.

Vėžys pradės kovoti už savo nepriklausomybę ir norės pranešti apie save visam pasauliui. Dauguma šio Zodiako ženklo žmonių atskleis savyje naujus talentus ir užsiims kūryba.

Aplinkybės klostysis palankiai. Vėžiui atsivers puikių galimybių išreikšti save.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Dauguma permainų Vandenio gyvenime bus susijusios su jo santykiais darbe, taip pat ir asmeniniame gyvenime. Įdomūs įvykiai šio Zodiako ženklo atstovams gali pasitaikyti bet kur – odontologo priimamajame, eilėje prie parduotuvės kasos, automobilių kamštyje, autobuso stotelėje ir bet kurioje netikėtoje vietoje.

Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti savo mintims, nes kai kurios iš jų gali nulemti pokyčius ateityje.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šio Zodiako ženklo atstovai gali tikėtis, kad visi jų troškimai stebuklingu būdu ims pildytis. Tai nulems rimtas permainas jų gyvenime. Netrukus paaiškės, kad jos  išėjo į naudą.

Mergelė pajus jėgų antplūdį, sustiprės jos įtaka aplinkiniams.  Todėl įvyks pasikeitimų ir darbe.

Mergelės santykiai su vyresnybe pagerės. Ji galės lengvai siekti karjeros aukštumų ir didesnio atlyginimo.  Draugai pastebės jos pokyčius ir užsikrės nuo jos entuziazmu.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Didelei artimųjų ir draugų nuostabai, Ožiaragis netikėtai pakeis savo nuomonę kai kuriais svarbiais klausimais. Daugiausia tai lies santykius su draugais ir kolegomis.

Interneto draugai nebegalės atpažinti Ožiaragio, o tai jam padės atsikratyti pavyduolių ir gandų skleidėjų.  Tada prasidės naudingos gyvenimo permainos.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms didelę įtaką darys įvairios pažintys, nepriklausomai nuo jų trukmės. Bendravimo ratas gerokai išsiplės, jame atsiras įvairių pažiūrų tipų.

Svarstyklės tarp naujų pažįstamų sugebės surasti naują dalykinį partnerį, su kuriuo galės sudaryti naudingą sutartį.  Tai padės joms sparčiau vystytis ir ateityje pagerinti savo materialinę padėtį.

2021 07 14 10:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt