sekmadienis, liepos 3 d.
5 Zodiako ženklo poros, kurios neturėtų gyventi po vienu stogu
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Santykiai

Kiekvienas svajoja užmegzti romantiškus santykius, turėti artimą žmogų ir savo gyvenimo draugą.

Kai du žmonės susipažįsta, įsimyli ir fiziškai suartėja, aistrų apakinti ima manyti, kad sutiko pagaliau sau porą. Tačiau kartais vėliau, kai geismas nusilpsta, paaiškėja, kad partnerius siejo tik seksas, kad juos apakino hormonų audros.

Astrologai pataria penkioms Zodiako ženklų poroms net nebandyti apsigyventi drauge po vienu stogu. Iš to nieko gero neišeis. Kol tie Zodiako ženklai gyvena atskirai, dar gali tęstis meilė ir lytiniai santykiai, bet kai jie pradės gyventi kartu, bus viskas baigta.

DVYNIAI ir SKORPIONAS

Dvyniai pasižymi atvirumu, nuoširdumu, optimizmu. Tačiau jie nėra būdingas pastovumas, jie dažnai keičia savo požiūrį. Skorpionui svarbu žinoti viską, kas vyksta su partneriu, ką jis planuoja, apie ką galvoja.

Viso to iš Dvynių ištraukti neįmanoma, o tai sukels Skorpiono pyktį, įniršį. Poros santykiuose dėl to nuolat kils konfliktų, kurie tikrai nepadarys jos laimingos.

JAUTIS ir VANDENIS

Jautis garsėja savo ramumu, meile tvarkai ir stabilumu. Vandeniui gyventi tokiomis sąlygomis nuobodu, jis trokšta permainų, mėgsta eksperimentuoti, maištauti. Jam reikia jausti, kad gyvenimas aplinkui tiesiog verda.

Sutarti ir rasti bendros kalbos tokiems skirtingiems asmenims tikrai nepavyks.

MERGELĖ ir SVARSTYKLĖS

Šių Zodiako ženklų atstovai pernelyg skirtingi. Mergelės praktiškos, racionalios ir pedantiškos.

Svarstyklės linkusios į viską žiūrėti pro rožinius akinius. Jos labai sentimentalios, jausmingos, emocingos. Šie asmenys tikrai niekada negalės vienas kito suprasti ir dėl ko nors susitarti.

OŽIARAGIS ir ŠAULYS

Ožiaragis yra rimtas, kantrus ir labai darbštus. Jis daug dirba, atkakliai juda pasirinkta kryptimi, stengiasi išspręsti visas iškylančias problemas.

Šauliui būdingas lengvabūdiškumas, jam sunku nusėdėti vietoje. Jam reikia laisvės veikti ir naujų nuotykių, įspūdžių. Jis nenori sustingti ir bandyti prie ko nors prisirišti. Tarp šių žmonių niekada nebus supratimo. Jie visą laiką pyksis, nes net į įprastus dalykus žiūri skirtingai.

AVINAS ir VĖŽYS

Avinas yra karštakošis, todėl sprendimus priima greitai, nesigilindamas į smulkmenas, neatsižvelgdamas į jas ir negalvodamas apie pasekmes. Vėžys yra šaltakraujis, lėtas, mąslus, smulkmeniškas, viską ilgai apsvarstantis.

Skirtingas šių ženklų žmonių gyvenimo tempas neleidžia jiems kartu atsidurti toje pat vietoje tame pačiame laike. Pora tokioje situacijoje tiesiog negali egzistuoti. kaip negali sugyventi ugnis ir vanduo. Jiems lemta išsiskirti.

2022 04 08 13:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt