sekmadienis, balandžio 11 d.
5 Zodiako ženklų moterys, turinčios daugiausia šansų sulaukti 100 metų
Alfa.lt

Likimas nuo pat gimimo šioms moterims paskyrė ilgą gyvenimą. Visata jas mylės ir joms padės. Šios moterys gali atsipalaiduoti, tada sunkumai jas aplenks.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Visata tiesiog dievina šio ženklo atstoves už jų atkaklumą, ištvermę ir nuolatinį norą judėti pirmyn.

Tokios moterys įveikia visus sunkumus, sugebėdamos kurti karjerą ir būti ištikimos žmonos bei geros motinos. Tuo pačiu metu Jaučio ženklo moterys nepamiršta ir savęs, atidžiai stebėdamos savo sveikatą, kūną, mitybą ir išvaizdą.

Taigi, net ir labai brandaus amžiaus jos nepamirš pasipuošti, išeidamos iš namų. Likimo mėgstamiausios Jaučio ženklo moterys dažnai išgyvena iki brandžios senatvės ir net tampa ilgaamžėmis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šios moterys pasižymi neišsenkančiu optimizmu. Jos myli gyvenimą, kad ir koks jis būtų. Jos džiaugiasi kiekviena nauja, net niūriausia diena.

Problemos negali jų suklaidinti. Dvyniai tokiose situacijose neverkia, o tiesiog sprendžia problemas.

Jų meilė gyvenimui palaiko kūną, o tai teigiamai veikia jų sveikatą. Dvyniai ir labai brandžiame amžiuje būna tokie pat aktyvūs kaip jaunystėje, ir net išėję į pensiją jie nesėdi be darbo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo atstovės lengvai peržengia 80 metų ribą. O kai kurios gyvena iki devyniasdešimties ar net šimto metų.

Net jaunos šios ženklo mergaitės turi neįprastai išsivysčiusį nuojautą, kurios dėka jos žino, kaip išvengti bėdų, taip pat iš anksto užblokuoja rimtas ligas ir infekcijas. Ir ne tik sau, bet ir artimiesiems.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio moterys turi tikrai neišsenkančias teigiamos energijos atsargas. Jos mėgsta aktyvų gyvenimą, nėra linkusios linksmintis, pamiršdamos savo atsakomybę ir įsipareigojimus artimiesiems.

Šios moterys stengiasi nepasiduoti net sunkiausiose situacijose. Be to, jos padeda kitiems žodžiu ir darbais. Visata myli tokius žmones ir stengiasi juos apsaugoti nuo pernelyg dažnų problemų. Todėl Šaulys gyvena ilgai ir laimingai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Stiprios, tiesiogine prasme neišsenkančios energijos savininkės. Šio ženklo moterys lieka aktyvios iki gilios senatvės. Net ir išėjusios į pensiją, jos nė minutės nesėdi be darbo, padeda vaikams, prižiūri anūkus ir pasirūpina visais aplinkiniais.

Gyvenimo džiaugsmas yra tarsi užprogramuotas jų viduje ir Visata tiesiog neturi kito pasirinkimo, kaip suteikti Ožiaragio ženklo moterims galimybę gyventi labai ilgai ir laimingai.  

2021 03 23 12:32
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt