ketvirtadienis, sausio 20 d.
5 Zodiako ženklų vyrai, kurie dažniausiai moterims būna tik draugai
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Tik draugai

Būti tik draugais – vienas skaudžiausių dalykų, kuris gali nutikti vyrui, trokštančiam artimų santykių su mylima moterimi.

Kurie Zodiako ženklai dažniausiai patenka į tokią situaciją ir kodėl?

VĖŽIUI reikia būti tvirtesniam

Dauguma šio Zodiako ženklo vyrui gali išgyventi karštus jausmus savo mokyklos laikų meilei, kai ją vėl sutinka po daugybės metų. Jiems patinka fantazuoti, įsivaizduoti santykius, bet nepajudinti nė piršto, kad jie užsimegztų.

Egzistuoja dar viena problema – tai šių vyrų polinkis greitai įsimylėti. Jie gali mandagų pažįstamos moters komplimentą palaikyti meilės prisipažinimu. Žinoma, jiems reikėtų atsižvelgti į faktus.

MERGELĖ per daug analizuoja meilės reikalus

Kai reikia nustatyti ribą tarp draugystės ir romantikos, kyla pasitikėjimo savimi ir ryžtingumo klausimas. Mergelės ženklo vyrams trukdo jų protas ir tai, kad jie per daug kritiškai žiūri į kiekvieną situaciją.

Prieš žengdami žingsnį, šie vyrai turi surinkti visą informaciją. Tam sugaištama daug laiko. Todėl jie damoms atrodo drovūs ir per daug nuobodūs, kas sumažina jų pergalės šansus.

SVARSTYKLĖS nežino, kaip teisingai pasielgti

Šio Zodiako ženklo vyrai sugeba sukurti pasitikėjimu pagrįstus santykius su visais. Jie yra malonūs, draugiški, moka sakyti komplimentus, bet yra neįtikėtinai neryžtingi.

Jeigu Mergelė per daug analizuoja, tai Svarstyklės paprasčiausiai nesugeba surasti teisingo sprendimo. Jos ilgai vaikšto aplinkui ir galiausiai lieka be nieko.

Ne kiekvienas VANDENIS žino, kaip elgtis meilės santykiuose

Jis sugeba meistriškai palaikyti intelektualų pokalbį ir atidžiai išklausyti moterį. Tai yra vienas geriausių šio Zodiako ženklo bruožų.

Tačiau vandenis dažnai būna per daug įsigilinęs į savo reikalus, idėjas, todėl efektyviai įvaro pats save į „draugų zoną“. Dažnai šio ženklo vyrai atrodo emocionaliai atsiriboję, net šalti.

ŽUVIMS paprasčiausiai nesiseka

Žuvų ženklo vyrai taip pat dažnai patenka į draugų kategoriją. Jie įsimyli greičiau už bet kurį kitą Zodiako ženklą. Be to, yra pernelyg patiklūs.

Tai ideali kombinacija, leidžianti jiems pirma laiko išgyventi aistrą moteriai, kuri dar nieko nenusprendė. Žuvų vyrų bėda yra ta, kad jie kartais nesugeba atskirti realybės nuo fantazijos.

2021 12 10 13:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt