šeštadienis, gegužės 30 d.
6 ekstravagantiški Zodiako ženklai: jie leidžia pinigus negalvodami
Alfa.lt

Daug yra ekstravagantiškų žmonių. Kai kurie žmonės taupiai ir racionaliai leidžia pinigus maisto produktams ir įvairioms prekėms, o kiti neįstengia kontroliuoti savo finansų, eidami į prekybos centrus. Taip pat pasitaiko žmonių, kurie perka sporto klubų abonementus bei koncertų bilietus ir jų visai nenaudoja. Astrologai mano, kad ekstravagantiškumas gali tiesiogiai priklausyti nuo Zodiako ženklo, kuriam priklauso asmuo.

Kurie Zodiako ženklai yra pernelyg ekstravagantiški ir išlaidūs?

AVINAS

(03 21–04 20)

Nekyla abejonių, kad Avinams būdingas išlaidumas. Jie atėjo į parduotuvę, apsidairo, pamato ką nors įdomaus ir iškart perka. Štai kodėl šio Zodiako ženklo atstovai yra labai pažeidžiami finansinės krizės.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis visada nori aukščiausios kokybės daiktų ir trokšta atrodyti geriausiai. Jis negaili sau nieko, kad būtų ekstravagantiškas. Tačiau žmonės, gimę po šiuo ženklu, suvokia, kad uždirbti pinigų nėra lengva, todėl jie žino, kiek gali išleisti, niekam to nepasakodami.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jei nereikia taupyti, pinigai Dvynių piniginėje ilgai negulės. Jų finansai teka per rankas, nes jie linksminasi, žavisi gražiais dalykais ir ištiesia pagalbos ranką kitiems. Vėliau Dvyniai apgailestaus dėl išleistos nemažos pinigų sumos, tačiau jau bus per vėlu.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jie nori dovanų sau ir kitiems be jokios priežasties. Liūtai niekada nešvaisto pinigų smulkiems daiktams, ypač pigiems daiktams. Dalykas, kuris patraukia jų dėmesį, visada bus pats brangiausias.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Jis išleidžia pinigus kelionėms, prabangiems viešbučiams ir skaniam maistui – tai yra įgimta Šaulio savybė. Išoriškai Zodiako ženklo atstovai gali atrodyti kaip turtingi žmonės, deja, jie išleidžia per daug pinigų iš savo kišenės.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Plaukdami per gyvenimą, šio Zodiako ženklo atstovai išmoksta užsidirbti pinigų. Deja, jie neturi pinigų taupymo ir sumanaus jų investavimo įgūdžių. Jų piniginės visada būna tuščios, nes jie sugeba drąsiai priimti spontaniškus sprendimus.

Zinoti.lt

2020 05 05 19:16
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt