šeštadienis, liepos 31 d.
6 neatleistinos moterų klaidos santykiuose
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay.com
Santykiai

Kodėl nesusiklosto santykiai? Partneriai keičiasi, vyrai palieka.  Kokias klaidas kartoja moterys, kurioms nesiseka su partneriais?

1. Per daug nurodinėjimų

Pažvelkite į save iš šalies.  Ar nenusibodo jums nuo ryto iki vakaro aiškinti partneriui, ką ir kaip jis turi daryti, ir priekaištauti už tariamas klaidas?

Moterys neretai būna linkusios kelti vyrams per daug reikalavimų ir pretenzijų. Jos būna įkyrios kaip musės. Ir, žinoma, tai erzina stipriąją lytį. Pabandykite įsivaizduoti save partnerio vietoje. Kiek laiko jūs ištversite jo pamokymus? Nusiteikite tam, kad jūsų paprasčiausiai nustos klausytis.

2. Kraštutinumai

Kai kurios damos būna per lengvai prieinamos intymioje sferoje, o kitos, atvirkščiai, vaizduoja griežtas vienuoles, prie kurių baisu prisiartinti. Abu kraštutinumai yra pragaištingi santykiams.

Atviras prieinamumas nuvertina artimus santykius, partneriui greit nusibosta. Moteris netenka vertės jo akyse.  Per didelis šaltumas gąsdina vyrus. Jie abejoja savo sėkme ir praranda motyvaciją.

Suraskite aukso vidurį. Žinoma, kartkartėmis naudinga naudoti taktiką „Ugnis ir ledas“, tačiau piktnaudžiauti tokia manipuliacija yra pavojinga. Vyras nežinos, kaip jam elgtis, ir bus susierzinęs.

3 .Pasipūtimas ir tylėjimas

Moterys mano, kad partneris yra ekstrasensas, sugebantis atspėti jų troškimus ir emocijas. Užuot garsiai pasakiusios, kas joms rūpi, jos tyli ir jaučiasi nuskriaustos.  Kur kas paprasčiau būtų pasakyti, ko reikia.  Kalbėkitės, netylėkite. Nestatykite nesupratimo sienos tarp savęs ir partnerio.

4 .Šykšti švelnumo

Brandžios damos dažnai bijo pademonstruoti savo jausmus vyrui.  Jos bijo būti

atstumtos, neteisingai suprastos, kad gali pasirodyti per daug įkyrios.

Tačiau moteriškos glamonės ir švelnumas – natūralus dalykas, būdingas silpnajai lyčiai. Vyrai paprastai būna atviri glamonėms.  Čia svarbiausia nepersistengti ir netapti per daug įkyria.

Reikia prisiminti, kad moteriškos glamonės ne visada sukelia atitinkamą vyriškos lyties reakciją. Yra vyrų, kurie nepratę prie švelnumo, nes išaugę griežtomis sąlygomis.  Arba vyras gėdinasi rodyti švelnias emocijas. Moteriai šiuo atveju reikia kantrybės ir takto. Nereikia nutraukti savo bandymų, demonstruokite nuoširdžius jausmus.

5 .Neleidžia vyrui kalbėti

Tai gali būti dėl dviejų priežasčių. Pirma, dama negerbia vyro ir net grubiai jį nutraukia. „Aš ir pati žinau!“ Toks elgesys įžeidžia vyrą. Antra, moteris užėmė tokią padėtį, kad vyras nesako jai komplimentų, tačiau ji svajoja girdėti malonius žodžius. Skatinkite partnerį tam.

6 .Per menkai vertina save

Gana dažnai moterys nepakankami gerai vertina save ir nepasitiki savimi.  Priežasčių gali būti daug. Pavyzdžiui, visiems žinomas menkavertiškumo kompleksas, kurio šaknys siekia vaikystę, arba nesėkmingų santykių pasekmės.

Visai kitas dalykas yra objektyviai vertinti savo trūkumus ir privalumus, maskuoti pirmuosius ir išryškinti antruosius.  Neverta kartoti partneriui: „Sakyk, ar mano nosis nėra tokia jau didelė?“ Priešingu atveju, jis įsidėmės šią detalę net tuo atveju, jei anksčiau į ją nekreipė jokio dėmesio. Nepabrėžkite savo trūkumų, tada ir partneris nekreips į juos dėmesio.

 Šaltinis:  „Econet“,

2021 07 15 08:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt