ketvirtadienis, spalio 1 d.
7 intymūs dalykai, kuriuos partneriai gali daryti kartu vietoj sekso
tiesa.com
Pixabay.com

Su laiku poros bendravime atsiranda naujų dalykų, kurie gali tapti svarbesni už paprastą seksą. Svarbiausias iš jų – dvasinis artumas. Kiekvienam iš mūsų reikia gilaus ryšio su artimu žmogumi. Kad tas ryšys taptų dar glaudesnis, galima kai ką padaryti, pavyzdžiui, šiuos 7 dalykus.

1. Mėgaukitės tyla

Kartais geriau kartu patylėti, nei kalbėti niekus tik tam, kad užpildytumėte tylą. Jums nebus nejauku. Pripildykite šią tylą savo energijos, mėgaukitės vienas kito buvimu šalia.

2. Apsikabinkite

Nėra geresnio būdo išreikšti savo meilę ir prisirišimą už prisilietimus. Nebūtina užsiimti seksu, tiesiog apsikabinkite, prisiglauskite. Pajusite nepaprastą pasitenkinimą.

3. Gaminkite kartu

Tai puikus būdas suartėti, o laiką laukiant, kada patiekalas iškeps, galima sutrumpinti bučiniais ir apsikabinimais.

4. Išgerkite kartu

Tai ir taip kartais atsitinka, bet tikrai suartina. Kai abu linksminatės, kartu juokiatės iš kvailų pokštų, tampate artimesni. Alkoholis sustiprina emocijas. Grįžę namo iš pasilinksminimo, galite jaustis dėkingi vienas kitam, kad esate drauge.

5. Stebinkite vienas kitą

Darykite tai kuo dažniau. Kad ir kokia mažytė būtų jūsų staigmena, tas jausmas, kurį ji sukels jūsų partneriui, bus ypatingas.

6. Dalykitės paslaptimis

Papasakokite vienas kitam tokių dalykų, kurių daugiau niekas nežino. Tai labai stipriai suartina.

7. Miegokite kartu

Tiesiog gulėkite šalia apsikabinę ir liesdami vienas kitą tik kojomis. Tai perkelia į naują intymumo ir pasitikėjimo lygį.

2019 07 23 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt