pirmadienis, sausio 18 d.
7 meilės be atsako stadijos
Alfa.lt

Kad ir kaip stengtumėtės vyti nuo savęs šalin mintis apie jį, kiekvieną kartą jos sugrįžta. Jos gali tuo pat metu ir nuodyti gyvenimą, ir suteikti nepaprastą laimės jausmą. Portalas „Kluber“ aprašė visas vienpusės meilės stadijas, kurias žinodami galėsite palengvinti savo kančias, jeigu jums taip atsitiktų.

1. Suvokimas

Netikėtai pasijuntate taip, tarytum kažkas iš pasalų būtų trenkęs dulkėtu maišu per galvą: „O. Dieve, taigi jis – tikras gražuolis!“. Dažnai tokiu žmogumi būna koks nors asmuo, kurį pažinojote seniai – geras bičiulis, kolega ar artimas draugas, ir jūs staiga suvokiate, kad galvojate apie jį nuolat, nuo ryto iki nakties.

Toks įspūdis, kad jis netikėtai pavirto kažkuo kitu, ir jums reikia peržiūrėti visus kontaktus, kurie tarp jūsų buvo. Gal juose slypi kokia nors užslėpta reikšmė?

2. Galimybių įvertinimas

Gal reikėtų jam ką nors pasakyti? Tik ar verta? Nuo ko reikėtų pardėti? Ar verta pakviesti jį vyno taurei, išgerti, ir tada gal kas nors įvyks? Net jeigu pavyks sumažinti vidinę įtampą, kažin ar iš to kas išeis?

Jūs kalbatės su savimi, svarstote apie idealų būdą padėti tam žmogui suprasti, kad jūs dėl jo kraustotės iš proto. Tačiau viskas, kas jums šauna į galvą, atrodo beprotiška ir netinkama ištarti garsiai.

O kai pasitaiko proga, kai karštas bučkis ar graudus meilės prisipažinimas galėtų kažką pakeisti, jūs nusprendžiate, kad nedera taip kabintis jam ant kaklo. Kai liekate dviese ir galėtumėte nuoširdžiai pasikalbėti, jūs tramdote save ir stengiatės būti atsargi. Taip tęsiasi tol, kol visi momentai, kai buvo galima kažką pakeisti, būna negrįžtamai praleisti.

3. Apsėdimas

Jūs pradedate galvoti apie jį dieną ir naktį. Sekate jį internete, skaitydama kiekvieną frazę, kurią jis kada nors parašė arba pasakė gyvai. Esate ne šiaip sau įsimylėjusi, o tiesiog apsėsta meilės šitam žmogui. Beprotiškai jo geidžiate. Ir tą aistrą dar labiau kaitina faktas, kad matysite jį kaip savo ausis, arba kad jums trūksta drąsos jam prisipažinti, arba esate tikrai ne jo skonio.

4. Neigimas

Šiame etape apsimetate, kad visai jo nemylite. Sakote sau: „Kaip aš galėjau elgtis taip, tarytum būčiau pasirengusi išbučiuoti žemę, po kuria jis vaikšto? Kokia nesąmonė!“ Jūs rimtai sudarinėjate savo galvoje sąrašus, kodėl neverta mylėti to žmogaus, kodėl jis visai jums netinka.

Bet kuo daugiau laiko praleidžiate stengdamosi įtikinti save, kad visiškai jo nemylite, tuo aiškiau suprantate savo sielos gilumoje, kad iš tikrųjų yra priešingai. Kodėl? Ogi todėl, kad jeigu šiam žmogui tikrai būtumėte abejinga, tai jis neužimtų visų jūsų minčių.

5. Susitaikymas

Jūs priimate faktą, kad nors ir mylite tą žmogų, jūs niekada negalėsite būti kartu, ir čia nieko negalima padaryti. Jūs atsiduriate tokioje „pakabintoje“ būsenoje, kai negalite nei pamiršti jo, nei pasiekti ko nors daugiau, ir po kurio laiko susitaikote su tuo. Tas susitaikymas virsta savotišku raumenų skausmu, kuris niekada nepraeina iki galo, kartais primena save, bet jūs žinote, kas tai yra, todėl priimate tą jausmą tokį, koks jis yra.

Kažkur giliai vis dar girdite tylų vidinį balsą, primenantį apie tai, kaip stipriai mylite tą žmogų, bet jums tampa vis lengviau ir lengviau jį ignoruoti.

6. Pralaimėjimas

Jūs galutinai paleidžiate mintis apie savo buvusią meilę. Tik todėl, kad suvokiate, jog niekas su ja nebesieja. Ir net ne tai, kad jūs pabudusi ryte pasakote sau: „Velniop! Daugiau nelakstysiu paskui jį!“ Tiesiog mintys apie jį pamažu nutyla ir pradingsta.

7. Netikėti prisiminimai

Po to gali praeiti mėnesiai ar metai. Gali atrodyti, kad jūs susitvarkėte, kol neatsitiks kažkas tokio, kas privers jus vėl prisiminti tą žmogų. Jūs prisiminsite, kaip buvo, kai galvojote apie jį kas rytą, kai kartu gėrėte kavą ir vos nepabučiavote jo, kaip jūs pasakojote apie savo jausmus jam kelioms geroms draugėms.

Ir tai jau nebus nemalonus jausmas, jis beveik visas susidės iš grynos nostalgijos. Prisiminti jį bus ir liūdna, ir skaudu. Skaudu todėl, kad iš tikrųjų tarp jūsų nieko nebuvo.  

2020 12 24 08:23
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt