pirmadienis, sausio 25 d.
7 patarimai, kaip atjauninti kaklą
Alfa.lt

Moters amžių pirmiausia išduoda jos kaklas. Ir ne tik odos raukšlės, bet ir susiformavęs negražus pagurklis. Tačiau neskubėkite nusiminti! Šie patarimai padės išspręsti problemą.

1. Suspauskite dantimis pieštuką ir rašykite ore įvairias raides, žodžius, sakinius. Pratimą darykite mažiausiai vieną minutę. Dešimt kartų palenkite galvą į kairę, dešimt kartų – į dešinę.

2. Ištieskite kaklą į priekį, kad jo raumenys smarkiai įsitemptų. Vieną minutę tarkite balsius „i“, „o“, „u“. Tokią mankštą reikia daryti kasdien.

3. Pravers ir specialus masažas. Susukite rankšluosti į ritinį, suvilgykite silpname acto tirpale arba sūdytame vandenyje. 10–15 kartų padaužykite pasmakrę rankšluosčiu. Kaklą nuplaukite šaltu vandeniu, patepkite kremu. Tokį masažą reikia daryti kasdien.

4. Kartą per savaitę galima uždėti kontrastinį kompresą ant smakro ir kaklo. Paimkite du rankšluosčius. Vieną suvilgykite šaltame vandenyje, kitą – karštame. Priglauskite prie kaklo pakaitomis po penkis kartus. Kiekvieną kartą palaikykite priglaudę po minutę. Procedūrą užbaikite šaltu vandeniu.

5.Smakro ir kaklo priežiūrai paruoškite specialų stangrinantį kremą. Sumaišykite 100ml rūgpienio su trimis citrinos sulčių lašais. Pakaitinkite vandens vonelėje 10 minučių. Sutirštėjusį mišinį pertrinkite per marlę. Įmaišykite 4 ml alyvų aliejaus. Šiuo mišiniu tepkite pasmakrę prieš miegą tris ka rtus per savaitę.

6. Sykį per savaitę ant pasmakrės ir kaklo uždėkite specialią kaukę. Sumaišykite 15 g sutrintų avižinių dribsnių, vieną kiaušinio trynį ir 10 g medaus. Mišinį pašildykite vandens vonelėje ir uždėkite 30 minučių. Ši kaukė tinka ir veidui. Nuplaukite šiltu ir šaltu vandeniu.

7. Šilti įvyniojimai taip pat efektingai mažina antrąjį pagurklį. Ištepkite pagurklį anticeliulitiniu kremu, apvyniokite vata, pergamentu ir apriškite šilta skara. Po 30 minučių nuimkite. Nuvalykite odą drėgna servetėle, suvilgyta šiltame vandenyje. Šią procedūrą tinka daryti kas dvi savaites.

2020 11 26 07:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt