ketvirtadienis, gegužės 6 d.
7 skaudžios tiesos, kurias mes neigiame, kol gyvenimas neatveria akių
Alfa.lt

Mes nemėgstame galvoti apie tai, kas mums nemalonu, arba apie tai, kad nesutampa su mūsų susikurtu pasaulio vaizdu. Iš tikrųjų egzistuoja „nepatogios“ tiesos, kurios priverčia žmones blaiviai pažvelgti į realybę. Jeigu nepabijosime tai padaryti, bus galima daug ką pakeisti į gerą.

Kad ir kaip svajotume, kad pasaulis pasidarys nuostabus, geras ir atlaidus, taip nebus. Egzistuoja skaudžios tiesos, su kuriomis mes nemaloniai susiduriame. Kai kurie užmerkia akis į jas, o paskui dėl to kenčia, o kai kurie susitaiko su jomis ir gyvena toliau kur kas geriau. Kokį kelią verta pasirinkti jums – spręskite patys.

1. Niekam nerūpi jūsų problemos

Kai kurie žmonės mielai mėgaujasi savo nesėkmėmis: „Prastas darbas, mažai pinigų, vėl teko skolintis iš tėvų... Žmona graužia, vaikas erzina, automobilis senas...“. Kai kurie klausydamiesi užjaučiamai linksi, kai kurie juokiasi, kai kurie pritaria.

Tačiau faktas yra tai, kad visiems jiems nerūpi jūsų problemos. Jeigu jūs skundžiatės, jus laiko silpnu. Jeigu kalbate tik apie problemas, su jumis nebenori turėti reikalų. Pasauliui reikalingi stiprūs žmonės, o ne tie, kurie susikoncentruoja į nesėkmes.

2. Pinigai atitenka tiems, kurie apie juos galvoja.

„Anksčiau nesupratau frazės: „Kad pinigų būtų daugiau, reikia apie juos galvoti 80 proc. laiko“. Man tai atrodė nesąmonė. Galvoti reikia apie laimę! O pinigai ateis, – rašo Pavelas Domračevas („Zen.yandex“). Aš gaudavau menką atlyginimą, bet kai pradėjau dirbti savo psichologu, supratau, kad nuolatinės mintys apie pinigus ne tik netrukdo, bet ir padeda jaustis geriau. Aš vis sugalvodavau, kaip pagerinti darbą su klientais, gilinau savo išsilavinimą, kėliau kvalifikaciją kursuose, mokiausi pats. Tai padėjo man padidinti pajamas 10 kartų.“

O tie, kurie dejuoja, kad pinigų per mažai, iš tikrųjų niekada apie juos negalvoja. Veikiausiai jie galvoja apie tai, kaip pasilinksminti.

3. Moterys nemyli šiaip sau.

„Noriu, kad mane priimtų tokį, koks esu“ – nereali svajonė.

Niekas pasaulyje, išskyrus motiną, nemyli besąlygiška meile. Ir viskas. Vyrai moteris myli už grožį, protą, emocijas, įkvėpimą, o moterys juos myli už jėgą, protą, apsaugą ir kitokius dalykus. Bet visada už kažką. Gana tikėtis, kad jus kas nors pamils smirdintį, piktą ir skurdžių.

4. Gyvenimas susideda iš problemų.

Pratrūko vamzdis virtuvėje? Kažkas nubrėžė naujo automobilio sparną? Žmona nepatenkinta, kad niekur jos nesivedate? Vaikas vėl susirgo?

Susitaikykite! Gyvenimas – tai nesibaigianti problemų virtinė, kurias reikia mokėti spręsti. Ir kuo efektyviau jas sprendžiate, tuo laimingesni tampate. Darbe už tai jums moka pinigus, moterys myli už tai, o vaikai žavisi ir nori būti į jus panašūs.

5. Nemoki kovoti – pralaimėsi.

Kova – toks pat gyvenimo pagrindas kaip mityba ir dauginimasis. Visos gyvos būtybės šioje planetoje kovoja už savo vietą po saule. Nebūtinai reikia kovoti fiziškai (nors vyrui tas yra gerai), galima kovoti intelektualiai, technologiškai, žodžiais.

6. Sveikata duodama tik vieną kartą.

Dvidešimtmečiui atrodo, kad jūra yra iki keli, nes jo organizmas dar maksimaliai sveikas (žinoma, santykinai) ir greitai regeneruoja. Galima gerti, rūkyti, lėbauti, nevalyti dantų, neužsiimti sportu – viskas gerai. Bet su kiekvienu dešimtmečiu tampa vis blogiau, kaupiasi „gedimai“. Po 35 metų suprantame, kad mūsų sveikata – vienintelė. Pradeda skaudėti dantis, mausti nugarą, tenka mokėti už vizitus pas gydytojus, o miegas vis tiek lieka neramus.

Kas nesirūpina savo sveikata, tas jaučiasi vis blogiau ir blogiau.

7. Nori būti svarbiausias? Pamėk atsakomybę!

Nemažai vyrų nori būti šeimos galvos ir geri tėvai, tačiau visiškai nenori ir nemoka prisiimti atsakomybės už tai, kas vyksta su jų globotiniais.

Vyras gali įsižeisti ant žmonos, išeiti iš namų kilus konfliktams, norėdamas, kad žmona jo klausytų. Bet argi direktorius pabėga iš savo įmonės, kai darbuotojai su juo ginčijasi? Ne, jis atsisėda ir galvoja, kaip padaryti, kad visi būtų patenkinti. Arba blogiausiu atveju imasi griežtų, bet teisingų priemonių. Tikrai, tai gali būti nemalonu. Tačiau kitaip ką daryti? 

2021 04 29 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt